HP panus pilvetrükile ja ettevõtte tindiprinteritele

HP panus äriturul on suunatud mobiilsele printimisele, võimaldades juurdepääsu pilves olevale sisule ja tindiprinteri tehnoloogia turule toomist printerites. Bränd soovib tagada ettevõtte töös suurema voolavuse, vähendades trükikulusid.

Hewlett-Packard usub, et printeri kontseptsioon muutub ja seetõttu peavad seadmete teenused ja funktsioonid uute nõuetega kohanema. EMEA PPS-i ärivaldkonna asepresidendi Fulvio Ferrari sõnul on tänapäeva printerid erinevad, kuna need on ühised seadmed, mis teenindavad lühikese aja jooksul mitut kasutajat.

Majanduskriis, mida kogevad mitmed riigid ja mis nõuab ettevõtetelt tootmisprotsesside kulude vähendamist, ning tehnoloogia areng, mis paneb mobiilikasutajaid nutitelefonide, tahvelarvutite ja märkmike kaudu, on sundinud HP ümber mõtlema ka oma äristrükivaldkonna strateegia.

Arvutitega ühendatud printerite genereerimisel polnud enam mõtet ja HP ​​juhtide sõnul pidi uus idee läbima printerite kohustusliku juurdepääsu veebiühendusega serverile, võimaldama juurdepääsu ja dokumentide printimist kõigile, peaaegu kõikjal.

Hewlett-Packard leiab, et ärisektoris on vaja lahendusi, mis tagavad suurema töödünaamika, mida on võimalik saavutada kiiruse abil, nii failidele juurdepääsu kui ka kõigi pilves andmete salvestamise kaudu.

Ettevõte pidas isegi füüsilist andmete salvestamist sahtlisse järgmiste kuude jaoks trükialal välja toodud strateegia vaenlaseks. Sisu võrgus kättesaadavaks ja kõigile ettevõtte liikmetele kättesaadavaks tegemine on HP prioriteet, kes on otsustanud lisada kahele skannerile mõned turule ilmuvad uued multifunktsionaalsed seadmed, nii et “ettevõtte skannimist” saab teha kiiremini ja tõhusamalt.

Uus ärivaldkond

Nendele teguritele tuginedes otsustas HP oma printerite ärivaldkonda uuendada, panustades tindiprinteri tehnoloogia kaasamisele selle sektori printeritesse. Uus printerisegment, mida nimetatakse Officejet Pro X seeriaks, tehti tehnoloogiaettevõtetele kättesaadavaks, mis seni oli printerites saadaval ainult koduseks tarbimiseks. Officejet Pro X seeria tulekuga üritatakse turule tuua madalama tootmiskuluga printer. Samuti on HP otsustanud oma pakkumise kohandada erinevat tüüpi ärivajadustele ja esitada lähikuudel uuendatud seadmete portfelli.

Saadaval on neli uut multifunktsionaalset vahemikku (MFP) ja peamine sihtmärk on VKEd: A3 A3 värvivalik, mis “segab” madalama hinnaga printereid ja millel on tipptasemel seadmete omadused. ; kõrgema värvilise prindikvaliteediga Pro Color MFP seeria on kahepea skanneriga ja taskukohasem kui tippklassi printerid; Mustvalgena printiv mustvalge A3 – turg, mis pĂĽsib madala trĂĽkitud lehe hinna tõttu konkurentsivõimeline; ja uus ettevõttetäht M575 C Color MFP Flow Product, mille peamised omadused on kiire skannimine ja ĂĽhenduvus andmepilvega.

Äriprinterite portfelli uuendamisega soovis HP tagada erinevat tüüpi äriklientide vajaduste laiema katmise. Samuti juhtisid HP juhid tähelepanu sellele, et päev varem partneritele ja investoritele tehtud ettekanne oli uue esitletud seadme suhtes positiivseid vastuseid tekitanud.

Nende uute printerite kõrval on HP lubanud lisaks energiatarbimise ja kulude vähendamisele ka oma printerite “ökoloogilise jalajälje” vähendamisele.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi