HP panustab professionaalse trĂĽkituru vallutamiseks tarkvara peale

Sellistes tingimustes tagab HP kulumaterjalide kulude vähenemise ja sellest tulenevalt ettevõtte keskkonnajalajälje vähenemise, mis vastavalt tehnoloogiale võib konkureerivate printeritega olla kuni 55%.

Jäätmesektoris garanteerivad kaubamärgid tarbekaupade vähenemise 95% ja tulemuseks on rahaliste kulude kokkutõmbumine, mis võib olla kuni 50%. Viimase väärtus sõltub aga ka energiatõhususest, mis HP Portugali sõnade kohaselt ületab konkurentsi ka selle printeri eripära tõttu, et see ei pea enne printimist kuumenema.

Tõhususe osas ei ole tehnoloogia lasknud end argumentidel otsa saada. Ja kogu lehte hõlmav funktsionaalsus on selles valdkonnas üks eristavaid üksikasju. Erinevalt teistest printeritest, mis integreerivad mobiilse prindipea (järk-järgult koolutavad lehe laiust), võimaldab see printida läbi sektsioonide, mis hõivavad kogu lehe laiuse üheaegselt ja seega lühendavad printimisaega poole võrra.

Sel neljapäeval Lissabonis toimunud ettekandes rõhutas HP ka selle printeri jaoks uue turvasüsteemi olulisust. Ja selle tarkvara lisamine on veelgi olulisem, arvestades selle väga spetsiifilist väärtust. Kas teadsite, et 71% häkkerite rünnakute korraldamiseks kasutatavatest turvaaukudest pärineb lõpp-punktist. Ja ainult 18% tarbijatest hoolitseb selle eest, et nende printerid oleksid rünnakute eest kaitstud?

Kolmas sammas väljendab sĂĽgavat õppimist ja kahju ennustamist. Ja uude tootesarja igasse printerisse on paigaldatud ĂĽle 70 anduri. Idee, nagu kirjeldas HP, on luua ĂĽhine platvorm, kus kõikidest vigadest teavitatakse brändi tehnilist meeskonda reaalajas. Nii väidab ettevõte, et suudab kliente võimalike vigade eest hoiatada ja vähem levinud tĂĽsistuste korral tõhusamaid parandusi rakendada. Teine eripära on see, et seda parandust saab mõnel juhul teha kaugjuhtimisega. HP väidab, et see sĂĽsteem, mida nimetatakse Smart Device Service’iks, võib vähendada iga seadme käitamiskulusid 20%.

Tagasiühilduv SDS-süsteem. See töötab vanemate HP printeritega tänu platvormile, kuhu laaditakse teave teiste klientide rikete kohta, kuid kaubamärgid hoiatavad, et selle väljund ei pruugi olla nii täielik kui neil, mille struktuuri on paigaldatud andurid.

Siinkohal oli HP suutnud 2016. aastal saavutatud osakaalu suurendada. 2017. aasta esimese kvartali lõpuks oli brändil selles segmendis juba 8% ja loodetakse nüüd aasta lõpuks jõuda 10% -ni.