HP Portugal eristab innovaatiliste projektidega ettevõtteid

Paljudest sektoritest ja erineva suurusega pärjatud ettevõtted on innukad tegema asju teisiti ja lisama väärtust nii klientidele kui ka aktsionäridele, mis neid kokku hoiab.

HP Portugali peadirektori JosĂ© Correia jaoks on HP innovatsiooniauhind viis tuvastada häid spetsialiste, kes aastaringselt ettevõttega koostööd teevad ja kes “annavad meile enesekindlust meie lahenduste ja toodete valimisel”.

“Muutumine pole midagi lihtsat, raske on millegi uue kätte võtmine, tegemata asjade tegemine, enda proovilepanek, millegi muu tagaajamine. Täna võimaldab tehnoloogia neid kahte asja: mitte teha midagi uut ja võtta kasutusele meile pealesurutud tehnoloogia või olla hõlpsam kaasata või julgem olla, mõista meie probleeme ja teostada. Tagasitulek tuleb alati sellest täiendavast sammust, ”selgitas ta SAPO TEK-ile rääkides.

Juba kolmandat aastat autasustas tootja üheksat ettevõtet erinevatest sektoritest, mis paistsid silma sellega, et julgesid asuda teele, mida algselt polnud ette nähtud. Ettevõtja väljendatud valik polnud vastupidiselt sellele, mida võiks arvata, keeruline.

“Meil on riiklikul tasandil väga tugev esindus, me mĂĽĂĽme oma tooteid enam kui kolmele tuhandele edasimĂĽĂĽjale, me oleme Portugalis enim arvuteid ja printereid mĂĽĂĽv kaubamärk, nii et meie riigis viiakse läbi palju innovatsiooniprotsesse, olgu siis personaalarvutuses. või printimine, mis lõpeb sageli sellega, millele me kaubamärgi panime, “ĂĽtles ta ja lisas, et” see, mida me alati silmas pidada pĂĽĂĽame, pole mitte ainult kaalul olevad lahendused, vaid ka tootlus, mida ettevõttele tuuakse. Seetõttu ei ole võitja valik liiga keeruline, sest me jälgime seda protsessi väga tähelepanelikult ja just see muudabki lõppkokkuvõttes vahet, ”sõnas ta.

HP reklaamitud erinevused jagunevad kategooriatesse, kus Bial Laboratories saab auhinna Innovation in the Workplace of the Future, SIOSLife antakse kategooriasse Social Inclusion ning TVI paistab silma liitreaalsuse innovatsiooniauhinnaga.

Suure jõudlusega innovatsiooni kategoorias eristatakse kolme ettevõtet: Simoldes trükisektoris, Netprint jaemüügisektoris ja Broadway Malyan, kes kasutab oma disaini- ja arhitektuuriprojektides HP tehnoloogiat.

Sporting Clube de Portugal ja Grupo Pestana eristusid vastavalt spordi- ja turismisektori siseprotsessi innovatsiooni kategoorias. Viimase auhinna pälvis IT-sektor uute tehnoloogiamudelite kategoorias.

HP innovatsiooniauhindade esimene väljaanne oli 2016. aastal ja need on eristanud üle 30 ettevõtte.