HP tõi turule “AC” sĂĽsteemiga kõrvaklapid

Sel nädalal teatas HP uudse lisaseadme turule toomisest. Pekingi videomängude festivalil esitles ettevõte uut kõrvaklappide paari, mis kasutavad kasutajate pead jahutamiseks termoelektrilist tehnoloogiat.

Mängijad, kellel on intensiivsemad mänguseansid, teavad, kui kuumad ja ebamugavad kõrvaklapid võivad olla. Põhja-Ameerika kaubamärgi uue ettepaneku eesmärk on see probleem läbimõeldult ja mugavalt kõrvaldada, kasutamata selles sektoris tavalisi kõvasid ventilaatoreid või vedelaid lahendusi.

mindframe tek

HP Mindframe

„Data-title =” mindframe tech – HP toob turule „AC” sĂĽsteemiga kõrvaklapid – SAPO Tek> mindframe tek HP Mindframe

Varustus, tuntud ka kui Mindframe, saab osa Omeni koosseisust, mis on ettevõtte mänguliin.

Jahutava efekti reprodutseerimiseks on kõrvaklappides väike termoelektriline seade soojuse ĂĽlekandmiseks akustilisest ruumist väljapoole. Engadgeti ajakirjaniku Devindra Hadawari sõnul, kellel on olnud võimalus seda seadet proovida, on seadet käes hoides tunne, et “peopesas on väike suruõhukonditsioneer”.

Lisaks jahutusvõimalustele on Mindframe’il ka automaatselt reguleeritav vedrustus, mis aitab kõrvaklappide kaalu hajutada; mĂĽra summutav mikrofon; kolmemõõtmeline helisĂĽsteem; ja 7.1 virtuaalse ruumilise tehnoloogia.

HP ei avaldanud selle lisaseadme lõplikku hinda, kuid kinnitas, et see on turul saadaval 2018. aasta teisel poolel.