Huami Amazfit Sports Watch 3 Star Warsi väljaanne ilmub 19. detsembril

Huami Amazfit Sports Watch 3 Star Warsi väljaanne ilmub 19. detsembril

Neile, kes veel ei tea, see Huami on Hiina ettevõte, mis keskendub biomeetriale ja sensoritele füüsilise tegevuse registreerimiseks. on peamine ettevõte populaarse arengu taga Xiaomi Mi ansamblid. Ettevõtte peamine tootesari on Amazfit, mis ühendab nutiribade funktsioonid nutikellade kujundamisega, on selles segmendis viide.

Vaata Huami Amazfit Sports 3

Viimane selle segmendi käivitamine on Amazfit spordikellad 3, kuid enne seda lubas Huami, et ta töötab Eliit on tagasi tootest. Peale selle a piiratud toote tagastus teemaga tähesõdade loost mida pole seni müügis olnud.

Täna avaldatud Huami konverentsil andis ettevõte lõpuks välja ettevõtte käivitamise kuupäeva Amazfit Sports Watchi 3 tärni sõdade väljaanne sellest päevast peale 19. detsembril sel aastal hinnaga 1699 jüaani (241 dollarit). Kahjuks toode ainult Hiina turule ja selle Tähesõdade-teemalise väljaande globaalse versiooni jaoks sätteid pole.

Amazfit Sports Watchi 3 tärni sõdade väljaanne

seda Amazfit Sports Watchi 3 tärni sõdade väljaanne mis on varustatud isikupärastatud käevõruga, mille ühele küljele on kirjutatud meister Yoda tsitaat "Treeni sa pead" ja teiselt poolt tsitaat "Vader on minu motivaator". Lisaks on isikupärastatud ketas ja raam, mis on saadaval spetsiaalsetes karpides koos erinevate suveniiridega. Piiratud väljaanne sarnaneb Elite väljaandega, väljapanek valmistatud safiirklaasist, a raami titaanist ja fluoritud kummist ribad. Kõik Huami Amazfit Sports Watch 3 mudelid on kaitstud Gorilla klaas 3 1,34-tollise vähese energiatarbega peegeldava värvilise ekraani ülaosas, lisaks neli füüsilist nuppu.

Allikas: Gizmochina. (TagsToTranslate) huami (t) xiaomi (t) nutikell xiaomi (t) nutikell (t) huami amazfit (t) amazfit (t) huami amazfit spordikell 3 (t) huami amazfit spordikell 3 tähesõda) tähesõjad (t) tähesõdade toode (t) tähesõdade toode (t) ametlik tähesõdade toode (t) tähesõdade toode, mida osta