RAÄŚUNALNIK

Huawei esitleb uusi nutitelefone P30 ja P30 Pro – seda, mille kohvrid on Brasiilias kasutamiseks valmis

Kui soovite pääseda peaaegu kĂĽmme aastat nutitelefonide turul domineerinud Apple’i / Samsungi kahesusest, siis arvestage sellega Huawei omada kolmandat ĂĽlivõimsat marsruuti ja spetsifikatsioonidega, mis täidavad kellegi silma. Hiina ettevõte šokeeris eelmisel aastal maailma nutitelefonidega P20 ja P20 Pro ning ĂĽritab nĂĽĂĽd järeltulijatega ĂĽletada mängu – need on P30 ja P30 Pro:

Huawei P30 ja P30 Pro

2019. aastaks otsustas Huawei investeerida täielikult fotograafia võimsusse: P30-l on kolm tagakaamerat, samal ajal kui P30 Pro-l on vähemalt neli objektiivi – 40-megapiksline optilise stabilisaatoriga standard, 20-megapiksline ĂĽlilainurk, viiekordne periskooplääts ja 8 megapikslit ja lõpuks ToF-objektiivid (lennuaeg) fookuse ja efekti suurendamiseks bokeh realistlikum. Tavaline P30 kaotab oma ToF-objektiivi ja sellel on 16-megapiksline lainurkobjektiiv ning kolmekordne 8-megapiksline teleobjektiiv.

Tundub, et Huawei jõupingutused riist- ja tarkvara alal kannavad vilja: eriti P30 Pro saavutas DxO Labsi testis nutitelefoni poolt kunagi varem registreeritud kõrgeima punktisumma: 112, fotograafiaga 119 punkti ja video eest 97 punkti. Peamine kiitus on efekti eest bokeh, optiline suurendus ja täpne fookus tänu täiendavatele anduritele.

Huawei P30 ja P30 Pro

Kui minna teisele aspektile, siis on seadmetel 6,1 ja 6,47 tollised OLED-ekraanid, millel on minimaalsed piirid ja väga läbimõeldud väljalõiked 32-megapikslise esikaamera jaoks. Need eraldusvõimed on FHD + ja neil on ekraanile sisse ehitatud sõrmejäljelugeja. Protsessor on Kirin 980, pärit Huawei enda käest ja siin on meil 6 GB või 8 GB RAM; Nutitelefonil on ka 128 GB mahutavus ja pesa Nano SIM-kaardile.

Aku on seadme teine ​​tipphetk: P30-l on 3650 mAh komponente, P30 Pro-l aga 4 200 mAh akut. Nutitelefoniga kaasas olev 40W laadija suudab akut 30 minutiga laadida kuni 70% ning traadita laadimistehnoloogia on pöörduv, nii et saate nutitelefonist teisi seadmeid sisse lülitada.

Huawei P30 ja P30 Pro

P30 standardvarustuses on Huawei Android 9.0 “Pie” ja EMUI kohanduskiht. Neid antakse välja erinevate ja kaunite värvide seeriana, näiteks versioon, mida nimetatakse ilusaks “Amber Sunrise” helesinisest lillani; diskreetsemate jaoks on olemas ka täiesti must versioon. Tuleb märkida, et ainult P30 Pro on IP68-sertifikaadiga, samas kui ĂĽldisel P30-l on IP53-sertifikaadid, mis on vähem kaitstud.

Uued Huawei seadmed tulevad Euroopas turule järgmise 6 aasta jooksul 800 eurot (P30) ja 1000 eurot (P30 Pro); nagu Hiina ettevõtetele kombeks (peale OnePlusi), neid USAs ei turustata. Aga arvake ära: P30 Pro tähistab Huawei tagasitulekut Brasiilia, kuhu see saabub avaldamata hinnaga esimesel poolaastal – siin on meil ka lihtsamate kirjeldustega P30 Lite, mida pole veel ĂĽksikasjalikult esitatud.

Kas sulle meeldib see?

9to5Google’i kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH