Huawei käivitas Google Mapsi asendamiseks HERE WeGo

Huawei käivitas Google Mapsi asendamiseks HERE WeGo

Huawei kujutab end jätkuvalt ĂĽmber oma telefonides Google’i teenuste puudumise korvamiseks. Tootja mängupood AppGallery pakub nĂĽĂĽd veebipõhist kaardistamisteenust nimega Here WeGO. Selle teenuse eesmärk on konkureerida Google Mapsiga ja parandada nende nutitelefonide kasutuskogemust.

GMS-i puudumine sel aastal Huawei nutitelefonides on tekitanud palju poleemikat. Testisime nutitelefone nagu Huawei P40 või Huawei P40 Lite ja kahetsesime nende puudumist. Ăśle aasta on Hiina tootja silmitsi USA sanktsioonidega ega saa seetõttu integreerida oma telefonidesse Google Play poodi, samuti kõiki Google’i rakendusi ja teenuseid, mida teised rakendused sageli kasutavad.

Seda olukorda nähes hoiab Huawei jätkuvalt kõike oma AppGallerys, näib, nagu tahaks edasi liikuda. Ăśks GMS-i puudumise tagajärgi Huawei nutitelefonides on asjaolu, et see ei saa kasutada Google Mapsi kaardistamisteenust, mis tähistab oma 15. sĂĽnnipäeva uute funktsioonidega. Ma ise kannatasin selle puudumise tõttu Huawei P40 Lite testi ajal, kui mul ei õnnestunud oma Google’i kontot rakendusteenusega siduda.

Huawei p40 LITE 1

Kaardid Huawei P40 Lite’is / © NextPit

NĂĽĂĽd saavad Huawei nutitelefoni kasutajad kasutada alternatiivi Google Mapsile. Siin on WeGO raske rakendus, mis puudub täielikult AppGalleryst, kuna Google’i teenustega Android-kasutajad on harjunud nutitelefonidesse eelinstallitud Google Mapsi eeliseid kasutama.

Hiina telekommunikatsiooni hiiglase leiutatud lahendus põhineb kaardistamisteenusel, mille Nokia on välja töötanud ettevõtte poolt Nokia HERE nime all, mis hiljem iseseisvus 2015. aastal. AppGallery kasutajate jaoks on see väga-väga lihtne. Lihtsalt laadige WeGO siit oma nutitelefonist alla.

käesolev 1

Siin WeGO / © AndroitPIT

SIIT WeGo allalaadimiseks klõpsake siin

käesolev 2

Siin WeGo / © NextPit

Kas kavatsete kasutada Huawei Here WeGo kaardistamisteenust? Mida arvate sellest uuest sammust Google’i teenuste autonoomia poole? Kas arvate, et tarbijad järgivad? Jäta oma kommentaar allpool.