Huawei karistab töötajaid säutsude eest iPhone'i kaudu
PRIJAVE

Huawei karistab töötajaid säutsude eest iPhone'i kaudu

Kasutajad vanemad kui Twitter pidage meeles, et platvorm on juba mitu aastat peatanud teabe kuvamist selle kohta, milliseid seadmeid a piiksuma ilmus. See funktsioon (mis vastutab juba teatud vigade paljastamise eest kogu maailmas) reinvesteeriti eelmise aasta lõpus siiski sotsiaalvõrgustikesse, šokeerides isegi Apple'i.

Kuid kõigepealt läheme teise juhtumi juurde, mis on sümboolsem.

Huawei

Hiljuti sihtisid Interneti kasutajad Huaweit pärast seda, kui tema ametlikul Twitteri profiilil oli iPhone'i saadetud uusaasta sõnum avaldatud. Ootuspäraselt kustutati väljaanne kohe, kui ettevõtte meeskond sai veast aru, kuid trükis kustutati, kuid seda, mis võrku langes, ei unustatud kunagi.

See on kiire.

Juhtum oleks võinud naljaga lõppeda, kui poleks olnud lahingut Huawei ja Ameerika ametnike vahel, kes arreteerisid eelmisel kuul Hiina ettevõtte tegevjuhi Meng Wanzhou finantsjuhi ja tütre.

Nagu me mainisime, otsustasid Huawei ja teised ettevõtted pärast Wanzhou vanglat ja USA-le väljaandmise ohtu boikoteerida Apple'i just seetõttu, et see oli Ameerika ettevõtte ikoon. Nii kõrge õhustiku keskel libiseb see selgelt maha piiksuma Hiina hiiglane ei anna aastavahetust andeks.

A Reuters ta pääses memo juurde Chen Lifangi (Huawei asepresident) sõnul, kes ütles, et juhtum "tekitas Huawei kaubamärgile kahju". Ka VP sõnul on piiksuma saatis kolmanda osapoole nõustaja, kellel oli avaldamise ajal lauaarvutiga VPN-probleem (kuna Twitter oli Hiinas blokeeritud) ja kes otsustas kasutada iPhone'i koos SIM-kaardiga rändlus õigeaegse uusaasta sõnumite saatmiseks.

Ehkki viga ei teinud otseselt Huawei töötajad, alandas ettevõte kahte töötajat, kellest üks oli ettevõtte digiturunduse direktor, ja vähendas nende palku umbes 730 dollari võrra, nagu teatas Bloomberg.

Apple

Nagu me ütlesime, pole isegi Cupertino hiiglane siin maailmas maha jäänud, mida Twitter näitab. Mullu novembris vastas Apple Musicu konto a piiksuma laulja Ariana Grande oma albumil Jõulud ja külm Android-seadme kaudu.

Kunagi arvasin, et näen seda päeva

Ühest küljest, kuni viga pole nii tõsine, kui arvestada, et Apple Music on ise saadaval ka Androidi seadmetele, on see siiski konkureerivate ettevõtete reklaam. Lisaks jääb endiselt küsimus, miks nad ei kasuta iOS-i seadmeid, isegi kui see on mõeldud ainult avaldamiseks.

Erinevalt Huaweist ei kustuta Ma piiksuma (mis on meeldinud isegi rohkem kui 3000 inimesele ja mida on jagatud enam kui 33 000 korda).

Samsung

Kuigi Apple'i ja Huawei hõlmavaid reklaamireklaamide juhtumeid võib arvestada ühelt poolt, ei saa Samsung sama öelda. Viimasel juhul kasutab Lõuna-Korea ettevõte Ma seadet oma Nigeeria kontolt sõnumite avaldamiseks, reklaamides Galaxy Note9 (mis on lipulaev mille ettevõte käivitas eelmisel aastal).

Arvan, et saan nüüd oma elulookirjeldusse lisada "Twitteri jälgijad"

Tulemus? Mitte ainult väljaanded ei eemaldatud, kuna @samsungmobilengi konto kustutati ajutiselt, aktiveerides selle uuesti mõni päev hiljem.

järgmise juhtumini on vaid aja küsimus

9to5Google'i, 9to5Mac kaudu


Table of Contents