contador gratis Skip to content

Huawei kuulutas välja uue Watch GT 2 ja True Wireless FreeBuds 3 kõrvaklapid

Huawei kuulutas välja uue Watch GT 2 ja True Wireless FreeBuds 3 kõrvaklapid

Uued Huawei Watch GT 2 ja FreeBuds 3 on ettevõtte panused konkureerida Apple'i ja Samsungi uusimate väljaannetega kantavatel turgudel

Pärast uut lansseerimist Tapa 30 ja Mate 30 Pro, seda Huawei teatas ettevõtte uuele nutikellale rahvusvahelisel turul, Vaata GT 2. See on saadaval kahes erineva suurusega versioonina, mis on loodud jahedama või elegantsema elustiili jaoks. Lisaks on ettevõtte tõelised traadita kõrvaklapid Tasuta 3, seisavad nad silmitsi aktiivse mürasummutuse ja keskmisest madalama hinnaga. Vaadake üksikasju:

Huawei Watch GT 2

Huawei uus GT 2 Watch esitleb kahte erinevat suurust ja stiiliHuawei uus GT 2 Watch esitleb kahte erinevat suurust ja stiili

seda 46mm Vaata GT 2 mida me kutsume esmaklassilisteks nutikelladeks. Sellel on elegantne disain, mis on ehitatud 3D-klaasitükist ja minimaalsete piiridega. Ekraanil on HD eraldusvõime ja 1,39-tolline OLED-tehnoloogia, saavutades erakordse heleduse 1000 niti, mis suurendab ekraani isegi eredas päikesevalguses. OLEDina tal on Alati kuvatakse, võimaldades täpsema teabe kuvamiseks ekraani alati sisse lülitada.

Suuremal GT 2 Watchil on ĂĽhest 3D-klaasist ehitatud elegantne disain, minimaalsete servadegaSuuremal GT 2 Watchil on ĂĽhest 3D-klaasist ehitatud elegantne disain, minimaalsete servadega

Jo 42mm kella GT 2 stiilsem, kaalub vaid 29 grammi ja 9,4 mm kere. See pakub käevõru isikupärastamiseks mitmeid võimalusi ja sama suure eraldusvõimega OLED-tehnoloogiaga suuremat õde-venda, kuid ainult 1,2 tolli. Pidage meeles, et mõlemad tooted on vee ja tolmu suhtes vastupidavad.

Kui tegemist on töötlemisega, Vaata GT 2 kaasas protsessoriga Kirin A1, Cortex-M7-ga kaks korda parem ja tõhusam. Nende sõnul on neil Bluetooth 5.1 Huaweiparem kui Apple Watch S4. Lisaks saabus uus nutikell, mis töötab opsüsteemi LiteOSei Google WearOS.

Väiksemad mudelid on stiilsemad ja neil on mitut tüüpi kohandusiVäiksemad mudelid on stiilsemad ja neil on mitut tüüpi kohandusi

Uus Huawei Watch GT 2 lubab olla akude osas nutikellade kategoorias veelahe. Ettevõtte sõnul, kes viis mitmesuguste stsenaariumide jaoks läbi mitu simulatsiooni, on Vaata GT 2 46mm saab ĂĽldises kasutuses umbes 14 päeva, sissetulek 30 tundi GPS-reĹľiim, 24 tundi muusikat ja 10 tundi kõnesid Bluetoothi ​​kaudu. Võrdluseks – Apple Watch S4 haldab vastavalt 0,75 päeva, 6 tundi, 10 tundi ja 5 tundi.

Kuulutati välja uus Watch GT 2

Peale selle Vaata GT 2 Sellel on 15 eelinstalleeritud treeningrežiimi, 13 eelseadistatud jooksukursust, pulsiandurid ja stressi jälgimine.

Mõlemad Vaata GT 2 46 mm ja 42 mm mudelid tulevad müüki vastavalt oktoobrist 2019 ja maksavad vastavalt, 249 eurot (hinnangulistes konversioonides umbes 1 130 R $) ja 229 eurot (Hinnangulistes konversioonides 1 040 R $).

Huawei FreeBuds 3

FreeBuds 3 kõrvaklapid on AirPods 2 ja Galaxy Budsi suurimad konkurendidFreeBuds 3 kõrvaklapid on AirPods 2 ja Galaxy Budsi suurimad konkurendid

Peale nutikellade Huawei teata uus Tasuta 3, ettevõtte juhtmeta kõrvaklapid (traadita, otseses tõlkes). Kõrvaklapid on AirPods 2alates Appleja Galaktika pungadalates Samsung.

Nende juhtmeta kõrvaklappide suurim esiletõst on aktiivne mĂĽrasummutus, mida oleme hiljuti näinud Sony WF-1000XM3, kuid see pole vidinas Apple ja Samsung. Selles seadmes kavandatud tehnoloogia eesmärk on täpselt kõrvaldada kuni 15 dB madala sagedusega heli, ilma et oleks vaja seadme ja keskkonna vahel fĂĽĂĽsilisi tõkkeid – mis erineb traditsioonilisest tehnoloogiast.

Selle mudeli suurem esiletõst on aktiivne mürasummutus koos pistikprogrammide kujundamisegaSelle mudeli suurem esiletõst on aktiivne mürasummutus koos pistikprogrammide kujundamisega

Aku Tasuta 3 see pole ilmselt kõige suurem, lubadusega kesta väljaspool korpust kuni 4 tundi (ja korpusega 20 tundi).

Esmakordselt esitleti kell IFA 2019, seda Tasuta 3 on maailma esimene mürarikas tühistamise pistikprogrammi disain. Luu juhtivuse funktsiooni tõttu suudavad kõrvaklapid tuvastada, kui palju te räägite, blokeerides vajaliku müra, et see ei segaks kõnesid ega muid stsenaariume.

Neid täiendab Kirin A1 kiibistik, ühenduses Bluetooth 5.1 ja Bluetoothi ​​vähene energiatarve. Selle abil saavad kõrvaklapid mängida UHD kvaliteediga muusikat ja vähem energiatarbimist. Vastavalt Huawei, vähendab kiipide kombinatsioon Bluetooth 5.1-ga umbes 30% latentsusaega ja ka aku energiat kuni 50%.

Kirin A1 protsessor on piisavalt nutikas, et vähendada latentsusaega ja energiatarvetKirin A1 protsessor on piisavalt nutikas, et vähendada latentsusaega ja energiatarvet

Lõpuks pakub 14 mm heliajam kõrglahutusega ja 190 ms latentsusaega, mis tähendab, et kuulete heli hetkega.

seda Huawei FreeBuds 3 Turuhitid 2019. aasta oktoobris valge ja mustana ning soovitatud hinnad 179 eurot (Tegelik ümberarvestus 818 R $). Vastavalt Huawei sisene IFA 2019traadita peakomplektid võivad Brasiiliasse saabuda veelgi odavamalt AirPods 2.

Mida arvate uutest toodetest? Huawei? Kui Brasiilias seda oodata on, jätke see kommentaaridesse.

Allikas: Huawei