contador gratis Saltar al contenido

Huawei lana FreeBuds Lite juhtmevabad kõrvaklapid Brasiilias hinnaga 799 R $

Huawei lana FreeBuds Lite juhtmevabad kõrvaklapid Brasiilias hinnaga 799 R $

A Huawei teatas täielikult juhtmevaba peakomplekti (True Wireless) turuletoomisest FreeBuds Lite ei Brasiilia. soovitusliku hinnaga 799 R $. See toode on varustatud mõlema kõrvaklappide kolme tunni autonoomiaga ja seda saab karbi kaudu 9 tundi uuesti täita.

Uudised

Seadet tuleb järgmise iPhone'i lisavarustusena turustada

Ettevõtte teatel võivad kõrvaklapid töötada vaid 90 minutit, ilma et nad ainult 15-minutise laadimise järel peatuksid. Tootja pressiesindaja sõnul on kõrvaklapid programmeeritud töötama vaheldumisi ja iseseisvalt. Sellega on telefonikõned ainult ühes kõrvas, samal ajal töötleb telefon müra vähendamiseks taustmüra.

Ametlik veebisait: Huawei FreeBuds Lite

"See uudsus töötati välja juhtmevaba kujunduse ja kahekordsete puutekontrollidega, mis lihtsustavad kõiki toiminguid tõhusa ja elegantse visuaalse kogemuse saamiseks. Lisaks on Huawei FreeBuds Lite ehitatud ka mürasummutustehnoloogia abil – iga peakomplekti kahe mikrofoni kaudu, mis pakub puhtamaid telefonikõnesid. , eriti mürarikkas keskkonnas ".Huawei ametlik teadaanne

Huawei FreeBuds Lite-l on sisseehitatud infrapunasensor, mille abil tuvastatakse automaatselt, kas kasutaja on selle kõrva juurde pannud ja seejärel sisu taasesitama hakkab. Niipea kui need kõrvast eemaldatakse, peatavad nad paljunemise.

Allikas: Huawei

Hiina tootja lubab ka, et see toode pakub kiiret ja stabiilset ühendust kasutaja nutitelefoniga Bluetooth 4.2 tehnoloogia kaudu. See töötab sisu taasesitavatest seadmetest kuni 10 meetri raadiuses.

Huawei FreeBuds Lite peakomplekt ühildub mõlema opsüsteemi seadmega iOS kui palju Android. Neil on veekindel ja higikindel struktuur IPX4 mis muudab need sobivaks intensiivsemaks treenimiseks või vihmasajus.

Allikas: Huawei

"See pakett sisaldab erineva suurusega kõrvatroppe kasutaja suurema ergonoomika tagamiseks, sealhulgas paar hingamisnõuannet, mis on spetsiaalselt loodud füüsiliseks treenimiseks, väiksema helirõhuga ja koos veekaitsega võimaldavad mugavamat kasutamist."Huawei ametlik teadaanne

(tagToTranslate) tasuta vidin (t) vidin (t) peakomplekt (t) Brasiilia (t) juhtmevaba (t) kast (t) käivitamine (t) heli (t) kärghääl (t) (t)