IGRE

Huawei Mate 20X 5G saabub Portugali NOS-i kaudu sel laupäeval

Juba tuleviku 5G võrgu jaoks valmis olevad Huawei nutitelefonid on saadaval NOS-i veebipoodides ja poekettides ning koheseks ostmiseks Colombo kaubanduskeskuses, NorteShoppingis, Coimbra foorumis, Braga Parque’is ja Funchalis asuvas La Vie kaubanduskeskuses.

See teadaanne järgnes mais 5G esmakordsele demonstreerimisele 5G potentsiaalist reaalsetes keskkondades, pakkudes virtuaalse reaalsusega juhitavaid tuletõrjeradasid, suheldes 5G-s olevate sõidukitega, näidates rakendust turva- ja hädaolukordades. Lisaks võõrustas NOS juulis riigi esimest 5G festivali NOS Alive.

Selle uue tehnoloogia tulekuga sammu pidamiseks, mis peaks olema valmis kaubanduslikuks turule toomiseks lähikuudel alles Portugalis, on NOS käivitanud ka täielikult 5G universumile pühendatud veebilehe.

Hiljuti ĂĽtles riigisekretäri assistent SAPOTekile antud intervjuus, et „Portugalil on spektri kalender ja ta ei tee võrdlusi Hispaaniaga, praegu on DTT-le eraldatud 700 MHz sagedusriba vabastamise protsess ja et 2020. aasta juulis toimub see seal on uus seadistus, ilma tehnoloogiaoperaatorite ja nende vastava omistamise muudatusteta. “See avaldus tehti mais toimunud Vodafone’i ĂĽrituse ajal, kus esitletakse” maailma esimest 5G piiriĂĽlest ĂĽhendust mobiilsuse valdkonnas “ja demonstreeritakse tehnoloogiat e-spordi meistriga.

Anacom kinnitab töö määramise pakkumise või otsese jaotamise teel. Kalender on rohkem rõhutanud, et 5G arendamisel on vaja strateegiat.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH