Huawei Mate 30 ja Mate 30 Pro on endiselt ilma väljaandmiskuupäevata (ja ilma Google’i mobiiliteenusteta)

Kaks uut Mate-sarja mudelit, Mate 30 ja Mate 30 Pro, peaksid müüki jõudma alles hiljem sel aastal, kuid seda kuupäeva ei mainitud Richard Yu ettekandes, mida eeldati ettevõtte USA-s silmitsi seisvate kommertsplokkide tõttu. SAPO TEK teab, et aasta lõpuks jõuavad nutitelefonid 11 riiki, 10 Euroopas ja rohkem Austraalias.

Tehnilised andmed on muljetavaldavad, keerukama kaamerasĂĽsteemiga, millel on neli integreeritud kaamerat, sealhulgas SuperSensing Cine Camera, mis on pĂĽhendatud videole ja SuperCharge’ile, kuid kõige rohkem ootab operatsioonisĂĽsteem ja kuidas ettevõte kasutustõketest mööda hiilib. Google’i teenused.

Richard Yu esineb regulaarselt paljude funktsioonide, disaini ja jõudluse esitlustega ning tutvustab ka uusi EMUI10 funktsioone, mis põhinevad Android 10 Open source’il, alati ekraanil, laiendatud pimedas reĹľiimis ja uute liikumisanduritega.

Mis puudutab Mate 30 hinda, alates 799 eurost, siis 8GB ja 128GB versioonid on Mate 30 Pro versioonis 1099 eurot ja 5G versioonis 1199 eurot. Porschi väljaanne hakkab maksma 2095 eurot.

Aga Mate 30 ja Mate 30 Pro opsĂĽsteemid?

Suur kĂĽsimus, millele ettekandes selgelt ei vastatud, oli see, kuidas läheb ettevõttel Google’i mobiilsideteenused, mis on kasutamiskõlbmatud Huawei kommertsblokaadi tõttu, mis takistab USA ettevõtetel tehnoloogiaettevõtetele tooteid ja teenuseid pakkumast. Hiina.

Huawei tarbijapiirkonna eest vastutav isik räägib palju Huawei mobiilsideteenustest ja ökosüsteemi tehtud investeeringutest, mis ületavad miljard eurot, kuid pole kunagi selgelt öelnud, et see on ettevõtte võimalus asendada Google Mobile Services. .

Pärast esitluse lõppu selgitas Huwaei allikas SAPO TEK-ile, et nutitelefoni on installitud Android 10 avatud lähtekoodiga versioon koos EMUI 10-ga, kuid mitte Google Play pood ja teenused ega Google’i rakendused.

Tarbijatel on juurdepääs Huawei mobiilsideteenustele, kus on tuhandeid rakendusi ja põhirakendusi, näiteks Facebookist, Twitterist ja WhatsAppist, kuid mitte ĂĽhtegi Google’i rakendust, nagu Gmail ja Maps või Photos. Selle rakenduse saab installida tagantjärele APK kaudu või juurde pääseda brauseri kaudu.