Huawei P40 tuleb ametlikult turule 26. märtsil

Huawei esitleb uut laeva järgmise aasta märtsis. Pärast eile Barcelonas uue tahvelarvuti, sülearvuti ja kokkupandava Mate X esitlemist korraldab Hiina tehnoloogiaettevõte 26. märtsil Pariisis ürituse uue P40 seeria paljastamiseks.

Erinevalt varasematest versioonidest ei ole uuel nutitelefonil juurdepääsu Google’i teenustele (sealhulgas Play poele), kuna Valge Maja on keelanud USA ettevõtetel Huaweiga äri teha. Google ei soovita tarkvara nendesse terminalidesse alla laadida, kuna seda tuleb teha mitteametlike kanalite kaudu.

Uued P40-d peaksid integreerima 120 Hz displei, kolme tagumise kaameraga fotomooduli standardversioonis ja viie kaameraga, P40 Pro puhul. Vaatamata piirangutele on seadmel endiselt põhiversioonil Android 10 ja tuttaval nahal EMUI.

tek p40 “data-title =” tek p40 – Huawei P40 esitletakse ametlikult 26. märtsil – SAPO Tek “> p40 tek

Leke näitab, et see telefon jõuab turule kuues erinevas värvitoonis, millest üks on roheline vesi.

P40-l peaks olema ka USB-C-port ja kumer ekraan kahe eesmise kaameraga vasakus ĂĽlanurgas. Peakomplekti kohta kirjeid ei tehta ja muud ĂĽksikasjad paljastab Huawei ise vaid ĂĽhe kuu jooksul.

Pange tähele, et see pole esimene kord, kui bränd valib oma nutitelefonide esitlemiseks Prantsusmaa pealinna, seega ei ole see plaan alternatiiv Mobile World Congress tĂĽhistamisele. Huawei tegevjuht Richard Yu on kĂĽlaliste isu äratanud, väites, et see saab olema “kõige võimsam nutitelefon, millel on 5G tugi maailmas”.

Sel kuul tähistame SAPO TeK 20 aastat. Lisateavet leiate aadressilt https://tek.sapo.pt/tag/SAPOTEK20anos