Huawei soovib, et esimeses kvartalis oleks AppGallery kaupluses 175 Portugali rakendust - rakendused

Huawei soovib, et esimeses kvartalis oleks AppGallery kaupluses 175 Portugali rakendust – rakendused

Tänane number, mida Huawei ajakirjanikega kohtumistel jagas, näitab brändirakenduste poe arengut, kus on juba üle 1,3 miljoni registreeritud arendaja ja 55 tuhat rakendust, mis on märkimisväärselt suurenenud võrreldes 2019. aasta augustis 910 tuhande registreeritud arendajaga ja 40 tuhandega rakendus.

Ettevõte on sellele valdkonnale pööranud tohutu tähelepanu, eriti seoses Google Cellular Services kasutamise jätkamise ebakindlusega pärast 2019. aasta mais Ameerika Ühendriikide poolt kehtestatud majandusembargot, lisades Huawei üksuste "musta nimekirja", kellega riik äritegevust ei tee. 2019. aastal müüdud nutitelefonidel on olemas kõik Google'i mobiiliteenused, kuid sel aastal turule tulnud Huawei Mate 30 Pro-l on juba Huawei mobiiliteenusega Androidi avatud lähtekoodiga versioon ja AppGallery.

Veebikokkutuleku ajal selgitas AppGallery operatsioonide juht Toby Heap ettevõtte loogikat ning kuidas see töötab arendajate ja arendusettevõtetega, üldist ergutusprogrammi, mis on seotud miljardite dollarite tootjate rahaliste vahenditega ja 85% -lise osaga tuludest partnerluse esimese kahe aasta jooksul.

Ettevõte töötab otse igas riigis ökosüsteemi arendamiseks ja on esitlusi esitanud umbes kolmekümnes riigis, sealhulgas Portugalis, ning eesmärk on, et esimese kvartali lõpus oleks üle 90% rakendustest, mida kliendid tavaliselt rakenduste poes kasutavad. .

Detsembris ütles Tiago Flores SAPO TEK-ile, et rakenduste galeriis on juba enam kui 50 Portugali rakendust, sealhulgas SAPO-rakendus, kuid nüüd on numbrit uuendatud 68-le rakendusele, sealhulgas Gov ID-le, kus saate oma Citizen-kaarti ja SIM-i digitaalses vormingus hoida, s.o. Muu hulgas RTP ja Expresso. Eesmärk on jõuda 2020. aasta esimese kvartali lõpuks 175-ni.

Tööriistade uuendused

Tiago Flores tunnistas SAPO TEK-ile, et asjaolu, et see võib arendajatele pakkuda mitmesuguseid arenduskomplekte, on muutunud kogukonna eeliseks, kes väärtustab ka suuremat koodide avatust, mis võimaldab kiiremat teenuste arendamist ja paremat kasutuskogemust.

Huawei poolt hooldatud sujuva elu kontseptsioon asetab nutitelefoni seadme ökosüsteemi keskmesse, kõik on ühendatud ja kõik on joondatud kasutaja teabe ja vajadustega. Ja seda ökosüsteemi esitas Tiago Flores Huawei mobiiliteenuste ühe suure eelisena.

Huawei garanteerib, et on valmis andma arendajatele juurdepääsu tööriistadele, mis võimaldavad neil innovaatilisemaid rakendusi välja töötada, ja seetõttu on ta välja töötanud komplekti komplekte, mis hõlmavad muu hulgas rakendusteenuse vajadusi, näiteks ühenduse loomine asukoha, rahakoti või identiteediga.

Kokku on Huawei Mobile Services APK kaudu saadaval 24 komplekti ja idee on seda numbrit tugevdada kogu 2020. aasta vältel.

"Enamik rakendusi kasutab ainult 3 või 4 komplekti […] Ainult 5 kuuga saadame 24 tootekomplekti, et paigutada kauplus kauplusesse, tööstusele kulub siia jõudmiseks peaaegu 10 aastat," ĂĽtles Tiago Flores.