contadores estadisticas Saltar al contenido

Huawei Sound X: nutikõlar valmib 25. novembril

Huawei plaanib oma uue MatePad Pro tahvelarvuti turule tuua 25. novembril ning samal päeval kuulutab ettevõte välja uue Huawei Sound X nutikõlari. Teave uue nutikõlari kohta saadi tänu käsitsi lekkele Hiina sotsiaalvõrgustikus Weibo.

Tumehalli ja musta värviga viimistletud Apple HomePodi meenutava silindrilise kujundusega kõlar on 203 mm pikk, 165 mm läbimõõduga ja kaalub umbes 3,5 kg.

Uudised

Nutikad kõlarid saavad mitmesuguste toimingute ja juhtelementide tegemiseks Google Assistantit …

See seade on varustatud neljatuumalise protsessoriga (1,5 GHz), 512 MB RAM-i, 8 GB mälumahuga ja kuue integreeritud mikrofoniga, mis suudavad tuvastada kasutaja heli kuni 5 meetrit. Samuti on kõlari väljalülitamiseks füüsilised nupud, helitugevuse reguleerimine ja muude funktsioonide lisanupud.

Huawei Sound X nutikõlaril on 60W kahekordne subwoofer, kuus 1,5W säutsu ja 360 kraadi ruumiline heli. Neile, kes sellest hoolivad, on saadaval ka HiLinki nutika kodu juhtimise tugi. Muud ühenduvusvõimalused hõlmavad Bluetooth 5.0 ja Wi-Fi (2,4 GHz ja 5 GHz).

Huawei nutikõlari hinda pole veel avaldatud, kuid eeldatakse, et summa ületab 100 dollarit. Lisateavet selle kohta loodetakse avaldada lähipäevil.

Kasutades endiselt nutikõlareid, käivitati Google Nest Mini 11. septembril Brasiilias ametlikult, et konkureerida Amazon Echo Dotiga. Google'i seadmetel on soovituslik hind 349 R $ ja Amazonil sama hind.

Allikas: Gizmochina, Androidi pealkirjad. (TagsToTranslate) huawei (t) huawei heli x (t) nutikõlar (t) kõlar (t) huawei heli x (t) huawei heli x detail (t) huawei heli x käivitamine (t) huawei heli x hind (t) kõlar nutikas (t) nutikõlar huawei heli x