Huawei Sound X: uus intelligentne kõlar tuleb müüki detsembris

Huawei Sound X: uus intelligentne kõlar tuleb müüki detsembris

Huawei kuulutas täna Hiinas toimunud üritusel välja oma uue intelligentse kõlari Huawei Sound X. See töötati välja koostöös Prantsuse heliettevõttega Devialet.

Uudised

Seadme käsiraamat lekkis Hiina sotsiaalvõrgustikku Weibo.

Esimene teave Huawei uute nutikõlarite kohta ilmus veebis, kui käsiraamat lekkis Weibo sotsiaalvõrgustikku.

Tumehalli ja musta värviga viimistletud Apple HomePodi meenutava silindrilise kujundusega kõlar on 203 mm pikk, 165 mm läbimõõduga ja kaalub umbes 3,5 kg. Ülemine osa asub mahtuvuslike juhtimisseadmete kohal ja need näitavad vikerkaarefekti, kui kõlar on aktiivne või kui digitaalne assistent on aktiivne.

Huawei Sound X: uus intelligentne kõlar tuleb müüki detsembris

Huawei Sound X Smartil on kaks 3,5-tollist bassikõlarit, mis pakuvad koguvõimsust 60W ja kasutavad SAM-i bassi täiustamise tehnoloogiat. Ettevõtte väitel on see esimene Hi-Res sertifikaadiga nutikas kõlar. Bass võib ulatuda 40Hz ülimadalsageduseni.

Sellel seadmel on 93 detsibissi helitugevus. Isegi suure helitugevuse korral pole heli moonutatud tänu Devialet Push-Push Akustilisele disainile. Push-Push-konstruktsioonis on kaks sümmeetrilist bassikõlarit, mis on paigaldatud piiratud ruumi ja see tühistab suure helitugevuse tekitatava müra, kasutades iga bassikõlari laineimpulsse.

Huawei Sound X: uus intelligentne kõlar tuleb müüki detsembris

Nendel kõlaritel on kuus 1,5-tollist keskmise kõlariga kõlarit, mis on jaotatud ühtlaselt bassikõlari kõrval ja neid häälestatakse Huawei Histeni helialgoritmi abil.

Heli X on ka ruumiliselt teadlik ja reguleerib heli väljundit vastavalt sellele, kuhu see paigutatakse. Kõlarite ümber on kuus mikrofoni, mis suudavad teie häält kuni 5 meetrini üles võtta. Neljatuumalisel MediaTek MT8518 protsessoril on kiirus 1,5 GHz ja häiretevastase signaali töötlemise tehnoloogia tagab, et teie tellimusi võetakse vastu isegi mürarikkas keskkonnas.

Muusika esitamine nutitelefonist on väga lihtne, kuna kõlar toetab NFC (lähiväljaside) tehnoloogiat. Kui teie nutitelefon ka seda tehnoloogiat toetab, puudutage lihtsalt kõlari NFC-ikooni. Kahekordse stereokõlari režiimi jaoks saab Huawei Sound Xi siduda ka teiste üksustega. Teil on vaja ainult topeltpuudutada multifunktsionaalset nuppu, et stereorežiimi kiiresti siseneda.

Kuna tegemist on nutikõlariga, saate seda kasutada ühilduvate nutikodu toodete juhtimiseks. Huawei HiLinki tehnoloogia töötab Midea, Gree, TCL, Haieri, Skyworthi, Boschi, Siemensi ja teiste ettevõtete toodetega.

Heli X kaalub 3,5 kg, läbimõõduga 165 mm ja kõrgusega 203 mm. See on varustatud 512 MB RAM-i ja 8 GB mälumahuga. See toetab kaherealist Wi-Fi, Bluetooth 5.0 ja selle võimsus on 24 V 2.7A.

Hind ja saadavusÜks Sound X ühik maksab 1 999 jüaani (umbes 284 USA dollarit) ja kahe ühiku komplekt maksab 3888 jüaani ((553 USA dollarit). Eelmüük algab Hiinas 26. kuupäeval ja on saadaval alates 5. kuupäevast. Kahe ühikuga komplektid on saadaval ainult Detsembri lõpp.

Allikas: Gizmochina. (TagsToTranslate) huawei (t) huawei heli x (t) nutikõlar (t) huawei heli x (t) huawei heli x detail (t) huawei heli x käivitamine (t) huawei heli x hind (t) nutikõlar (t) nutikõlar huawei heli x