Huawei suutis Ameerika Ăśhendriikide sanktsioonide tõttu Google’ist eemaldada umbes 800 miljonit kasutajat

Ameerika Ăśhendriikide ja Hiina vahelise kaubandussõjaga seotud poleemika on jätkuvalt Huawei vastu suunatud impordisanktsioonide peamine riba. Hiina tootja asutaja ja tegevjuhi Ren Zhengfei hiljutises intervjuus CNBC-le öeldi, et USA-ga Google’i enda peale surumisega kaasnevad tagajärjed. Oma seadmete enda opsĂĽsteemile viimisega viis Huawei 700–800 miljonit kasutajat ĂĽle, mis on Ameerika hiiglasele väga oluline osa.

“Huawei ja Google jäävad alati samale poolele ja kui me ei kasuta Google’i sĂĽsteemi, kaotab ettevõte tulevikus 700 kuni 800 miljonit kasutajat,” ĂĽtles Ren Zhengfei. Uue HongMeng OS-i operatsioonisĂĽsteemi esmaesitlus toimub oktoobris ja ettevõte saadab testimiseks miljon seadet, mis on isegi märgistatud brändi avaldamiseks mitmel turul ĂĽle kogu maailma.

Huawei tegevjuht avalikustas ka esimesed negatiivsed prognoosid, mis on seotud Trumpi juhtide kehtestatud embargoga, paljastades, et tulu oleks oodatust 30 miljardit dollarit väiksem. Kuid ta ei hooli muudetud prognoosidest, kuna ta teenib selle aasta jooksul endiselt umbes 100 miljardit eurot.

tech aptoide “data-title =” tek aptoide – Huawei võib USA sanktsioonide tõttu Google’ist eemaldada umbes 800 miljonit kasutajat – SAPO Tek “> tehniline aptoide

Kes saab kasu tema lõplikust lahkumisest Google’ist, on ĂĽlejäänud alternatiivne Androidi rakenduste pood ja sel juhul on Portugali Aptoide oma laia rakenduste portfelli tõttu privilegeeritud olukorras. Sõltumatul Portugali poel on umbes 900 tuhat rakendust, sealhulgas iroonilisel kombel mõned Google’i enda rakendused, näiteks Maps. Huaweil on sisseehitatud pildigalerii rakendus, mis on vajadusel valmis Google Photos asendama.

Kui ilmnesid esimesed takistused Androidi kasutamisel, pidas Aptoide läbirääkimisi Hiina hiiglasega, öeldes, et partnerlus võib toimuda kahel viisil: kas Huawei nutitelefonidele on installitud käivitusrakenduste pood või muidu see integreeritakse. Aptoide sisu teie enda poes.