Huawei testis Google'i rivaali rivaali pärast vaidlusi mobiilirakendusega Käivitajad ja otsijad

LUGEGE: kuulsad rakendused on mitmes riigis keelatud; vaata põhjust

Huawei Searchi test on saadaval ainult Araabia Ühendemiraatide kasutajatele ja seal on võimalik võistelda auhindade pärast, näiteks Huawei Mate 30 Pro 5G ja Huawei FreeBuds 3. Huawei foorumis oleva teate kohaselt on sel pühapäeval (1) Huawei Searchi uus beetaversioon väljatöötamisel. esialgsete testijate tagasiside põhjal.

Huawei katsetab Google'i stiilis otsingurakendust, et asendada Ameerika ettevõte Foto: Divulgao / HuaweiHuawei katsetab Google'i stiilis otsingurakendust, et asendada Ameerika ettevõte Foto: Divulgao / Huawei

Huawei katsetab Google'i stiilis otsingurakendust, et asendada Ameerika ettevõte Foto: Divulgao / Huawei

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Endiselt beetaversioonis sisaldab Hiina hiiglaslik otsingumootor lisaks kalkulaatori otseteele, valuuta konverteerimisele, ilmale ja spordile ka selliseid funktsioone nagu kiirotsing, uudistevood ja öine reĹľiim. Selle funktsioonid sarnanevad Google'i rakendusega – Huawei Searchi taotletava Google'i rakendusega, mida soovitakse brändi mobiiltelefonil asendada, kuna enam ei lubata Ameerika ettevõtete teenuseid kasutada. Huawei Searchi haldab Iirimaal asuva ettevõtte tĂĽtarettevõte Aspiegel Limited.

Huawei Search on Google Photo otsingumootorile alternatiivne Hiina ettevõte: Reproduo / Slash GearHuawei Search on Google Photo otsingumootorile alternatiivne Hiina ettevõte: Reproduo / Slash Gear

Huawei Search on Google Photo otsingumootorile alternatiivne Hiina ettevõte: Reproduo / Slash Gear

Huawei on olnud seotud poliitiliste ja majanduslike pingetega USA ja Hiina vahel alates 2012. aastast, kui Ameerika riik süüdistas teda spioonis. USA kaubandusministeerium on alates eelmise aasta märtsist kehtestanud Hiina hiiglase suhtes sanktsioonid, mis on takistanud tal teha Ameerika ettevõtetega äri ilma Trumpi administratsiooni eelneva nõusolekuta.

Seetõttu on Huawei leitud alternatiiv Google'i asendamiseks välja töötada oma mobiilsideteenus. Teisisõnu on Huawei Search Google App ja ettevõtte rakenduste pood AppGallery on Play poe hiina versioon. Huawei enda andmetel on AppGallery saadaval enam kui 170 riigis. HMS-i teenuseplatvorm püüab esindada turul kolmandat alternatiivi, mida praegu esindavad Androidi ja iPhone'i (iOS) platvormid, mis võib vähendada Ameerika globaalset mõju sellele teenusele.

Kas aptoide.com Androidi rakenduste pood on usaldusväärne? Arvamused TechTudo foorumis.

Google Play pood: kuidas lahendada peamist probleemi

Google Play pood: kuidas lahendada peamist probleemi