Huawei uued lisaseadmed jõuavad maailmaturule

Huawei uued lisaseadmed jõuavad maailmaturule

A Huawei, Hiinas kasutatavate mobiilseadmete ja seadmete tootja, tõi täna maailmaturul turule uue lisaseadme. Uued tooted on kaubamärgi veebipoes juba registreeritud. Lisaks Hiinas turule lastud seadmetele on ettevõtte uus nutikell WatchBT2, traadita peakomplekt FreeBuds 3 ja nutitelefon Nova 5T, mille turule tõi sel aastal Huawei. Jaanuarist oktoobrini jõudis ettevõte 200 miljoni nutitelefoni müügini mõni nädal enne mahu jõudmist 2018. aasta sama perioodini.

Huawei Brasili ametlik veebisait

Uudised

Hiina ettevõtted jäävad nutitelefonide turul teiseks

HUAWEI FreeBuds 3 tõeline traadita stereoHuawei juhtmeta peakomplekte toidavad Kirin A1 kiibid. Tänu keeruka protsessorile tagab see seade kõrge helikvaliteedi, ühendades digitaalse helitöötluse tehnikad suure tundlikkuse ning muusika ja heli täpsusega. Lisaks on Freebuds 3 nutika mürasummutamise funktsioon.

Uudised

Uus kiip võib tulla koos ARM Cortex-A78 südamikuga.

HUAWEI Watch GT 2 Nutikell, mis tõotab tänu aku keerukale Bluetooth-protsessorile integreeritud Huawei Kirin A1 kiibistiku väga madalale energiatarbimise võimekusele lubada suurt aku tööaega. Watch GT 2 on Huawei esimene nutikell, milles on kõik-ühes 3D-klaasiekraan, luues laia ekraani. Brändi andmetel võib aku ühe laadimisega kesta 2 nädalat, lisaks enam kui 15 spordiala jälgimisfunktsioonidele, pidevale pulsisageduse jälgimisele, une jälgimisele ja stressile.

HUAWEI Nova 5T Sellel Huawei uuel nutitelefonil on 5 kaamerat kuni 48 MP, f / 2.2 ava ja tehisintellekti abiga. Selle seadme disain on ümar, füüsilise külgmise vabastusnupuga ja ümarate sälkudega esikaameraga. Sellel seadmel on Kirin 980 protsessor, kuni 6 GB muutmälu ja kuni 128 GB salvestusruumi, 22,5 W kiire laadimine, mis suudab 30 minutiga laadida 50% 3750 mAh aku.

Lisateavet saate vaadata Huawei ametlikul veebisaidil sellel lingil.

[tagToTranslate] huawei