Huawei uus MatePad Pro lubab ühendada loovuse ja tootlikkuse ning on jõudnud Portugali

Veebruaris tõi Huawei oma virtuaalsele pressikonverentsile Barcelonasse uudiseid täis “koti”, milles teatati Mate X-de saabumisest Euroopasse, kaasas kolm uut kaasaskantavat arvutit ja rida uusi 5G toega MatePad Pro tahvelarvuteid. . Pärast seda, kui kaubamärgi uus kokkupandav nutitelefon märtsis Portugalis debüteeris, tabab uus tahvelarvuti nüüd üleriigiliselt poode.

Toas on MatePad Pro-l Kirin 990 protsessor, 16-tuumaline Mali-G76 GPU ja Da Vinci NPU arhitektuur, samuti 8 GB RAM-i ja 128 GB salvestusruumi. Samuti sisaldab ĂĽlelaadivat 40W laadimissĂĽsteemi ja 27W juhtmeta laadimist.

Mis puudutab helivõimalusi, siis MatePad Pro-l on nelja kanaliga helisüsteem, küljel neli mikrofoni ja kaamera piirkonnas mürasummutussüsteem.

10,8-tollise ekraani ja 4,9 mm raamiga uue seadme eraldusvõime on 2560 × 1600. Hiina tootja tarbijapiirkonna tegevjuht Richard Yu ütles Barcelonas toimunud konverentsil, et tahvelarvuti lubab 90% ekraani katvust, mis on suurem kui “rivaal” iPad Pro.

Ametnik ĂĽtles ka, et varustusel on uus maastiku kuvamise sĂĽsteem, mis on võimeline asetama kaks akent kõrvuti, jättes kasutajale otsustada, milline kĂĽlg hõivab ekraani suurima ala. Kasutajad saavad ka nutitelefone tahvelarvutites hallata, seadmete vahel lohistades, mitme ekraaniga koostöös Huawei Share’i kaudu.

Uue tahvelarvuti saabumise tähistamiseks Portugalis on MatePad Pro kaasas 4096 survetundlik pliiats Huawei M-Pencil, mis võimaldab sujuvat kirjutamist. Varustusega on kaasas ka magnetiline klaviatuurikate. Selle ostmisel saavad tarbijad 3 ja 12 kuu jooksul 50 GB vaba Huawei ruumi abil muusika- ja pilveteenuseid aktiveerida.