Huawei uut opsĂĽsteemi saab tutvustada koos Mate 30-ga

Tänu USA valitsuse kehtestatud sanktsioonidele, mis on põhjustanud ärisuhete katkemise mitme suurema tarnijaga, on Huawei juba mõnda aega hõivanud uudiste esilehe ning senised kiiremini levivad kuulujutud ettevõtte tuleviku kohta. . Ja vastavalt viimasele tutvustatakse septembris koos uue Mate 30 seeriaga ka uut Huawei opsüsteemi.

Oleme juba mõnda aega teada, et Hiina hiiglane on Androidi alternatiivina ette valmistanud oma opsüsteemi ja ka see, et järgmine Huawei nutitelefon kuulub Mate 30 perekonda, mida esitletakse tavaliselt septembri lõpus. Ja Huawei keskveebisaidi andmetel puudutavad mõlemad turgu 22. septembril.

Nimelt saab Mate 30 ja 30 Pro varustada Hongmeng OS-ga, see nimi anti Huawei opsüsteemile Hiinas, ehkki kogu maailmas peavad ettevõtted valima midagi läänelikumaks muutvat.

AndroidPIT Huawei P30 Pro on tagasiHuawei P30 Pro, Huawei praegune alustala. / AndroidPIT

Ja kuidas me teame, et mõlemad saabuvad septembris? See on selle loo kõige huvitavam osa: fännide ja ekspertide sõnul peidab P30 Pro kaameraga tehtud lühifilm Wukong nimega vihjeid, mis on paljude jaoks väga selged.

Filmis on kuulujuttude järgi pilet kuupäevaga 22-09-2019, esitluspäev Mate 30. Teistes stseenides on võimalik näha kella 9:10 tähistavat kella, kuid kõige tähtsam on see, et kell liigub tahapoole, mis näitab loendurit.

Need kaks elementi kokku viitavad sellele, et Huawei valmistub suureks teadaandeks ning Mate 30 ja Hongmeng OS debüteerivad 22. septembril. Mõni osutab aga 10. septembrile kui alguskuupäeva.

Huawei uus kuulujuttSee on pilt, mis tekitab kahtlust. / Huawei kesk

Kui sellele lisada fakt, et ettevõte ise näitab, et tema opsüsteem saabub selle aasta kolmandas kvartalis, on kõik mõistlik. Tõenäoliselt käivitatakse see esialgu siiski ainult Hiinas ning Euroopasse ja kogu maailma jõuavad nad alates 2020. aastast.

Kas teid huvitab, kuidas Huawei suudab ilma Googleita ellu jääda?

(tagsToTranslate) huawei (t) p30 (t) p30 pro (t) tĂĽĂĽrimees 30 (t) tĂĽĂĽrimees 30 pro (t) tĂĽĂĽrimees 30 vabastamine (t) tĂĽĂĽrimees 30 hind (t) hongmeng os (t) opsĂĽsteem Android (t) os ark