Huawei võiks Hiinas turule tuua algtaseme tahvelarvuti Matepad C3

Umbes 225 dollari suuruse hinnasildiga toob Huawei peagi Hiina turule uue tahvelarvuti MatePad C3, vastavalt Hiina sotsiaalvõrgustikus Weibo jagatud piltidele jätkas Gizchina. Pildil näidatud omaduste tõttu saab seadmest 8-tollise ekraaniga MatePad T8 versioon, mis panustab oma autonoomiale, kuna see pakub 5100 mAh mahutavat akut.

Kuulujutud tahvelarvutite spetsifikatsioonidest viitavad salvestamiseks MediaTek MT8768 SoC-le, 3 GB RAM-i ja 32 GB välkmälule. Sellel on ka kahekordne kaamerasüsteem, üks 5 MP ja teine ​​2 MP.

Lõplike tehniliste andmete osas on endiselt kahtlusi ja seda kõike tahvelarvuti hinnaga, sest ametlikult turule tulnud MatePad T8 konfiguratsioon on sama – kõigest 140 dollarit. Sama 8-tolline LCD-ekraan, kaheksa sĂĽdamikuga MediaCek SoC ja kaamera konfiguratsioon. Sellel on ainult väike mälumaht, 2 GB RAM ja kaasas kaks välkmälu konfiguratsiooni (16/32 GB).

Tahvelarvuti pakub mitmeid ühendusvõimalusi, sealhulgas LTE ja Wi-Fi, samuti Bluetooth 5.0 ja GPS. Kuid peate ootama ametlikku kinnitust.