contador gratis Saltar al contenido

Huawei Watch GT, ideaalne nutikell sportlastele

Huawei Watch GT, ideaalne nutikell sportlastele

Muljetavaldavate omadustega Huawei Watch GT on väga tasuv. Kuid paluge, et mõned lisafunktsioonid oleksid tõesti nutikad; vaata meie ülevaadet

Pärast Brasiilia turu alustamist oma nutitelefonidega Huawei saabus koos segmendiga Rõivatooted (nutikas kantav, sõnasõnalises tõlkes) riikides, kus Huawei Watch GT. Järgneb jälgedes Samsung, välistas ettevõte kasutamise Kasutage OS-i kasutada oma süsteemi nimega LiteOS. Väga lihtne põhjus: selleks, et aku saaks ühe laadimisega muljetavaldava 30-päevase kaubamärgi.

Kuid kas ta on tõesti nii kaua üle elanud? A Huawei andke meile katsetamiseks GT Watch ja leiate meie (peaaegu) nutikellade firmade täieliku analüüsi alt.

Kujundus

seda Huawei Watch GT esmapilgul muljetavaldav, laaditud summa eest väga premium disainiga. Mure on lahkuda Vaata GT-d väga tugev ja ilus, alumiiniumi ja keraamika segu, pöörates tähelepanu detailidele. Esikülje ümber on mitu numbrit, mis jätab selle traditsioonilise kellaosa.

Üldiselt on nutikell väga mugav kandmine, kummipael ei häiri teid pikema kasutamise ajal, mis on oluline seadmete jaoks, mis on ette nähtud kasutajaga terveks päevaks, sealhulgas ka magades.

Huawei Watch GT rakendusHuawei Watch GT ekraanil olev AMOLED-ekraan on muljetavaldav oma määratluse ja erksate värvidega

Ekraan AMOLEERITUD alates 1,39 muljetavaldav ja ma julgen öelda, et parim ekraan on siin nutikell kuni selle ajani sporti. Resolutsioon 454 x 454 siin olev kingitus on suurem kui enamiku võistluskellade auhind ja see pakub väga selgeid värve ja täpselt määratletud pilte isegi päikese käes. seda puuteekraan See on väga tundlik ja hõlpsasti kasutatav, isegi kui teie käed on higised või märjad, mis on spordi vaatamise oluline tegur.

Paremal küljel on ka kaks interaktiivset nuppu nutikell mis võimaldab kasutajatel menüüdes navigeerida ilma puuteekraan. Ülemine nupp toimib kella sisse- ja väljalülitamiseks, ekraani sisselülitamiseks ja avakuvale naasmiseks; alumine nupp on loodud konfigureerima teie valitud otseteele, võimaldades kasutajatel hõlpsasti käivitada rakendusi, mida kasutatakse näiteks reisil kõige sagedamini.

Toimivus ja süsteem

Arvestades eelmist mudelit; nutikell Ettevõte on varustatud kiibistikuga alates Qualcomm, ei täpsustanud ettevõte punktis 3.2 sisalduvaid spetsifikatsioone Vaata GT-d. Süsteemi kaudu navigeerimine siiski LiteOS väga vedel ja väga kiire. Testimise ajal nutikell See ei krahhi või rakenduse avamiseks kulub rohkem kui üks sekund.

Eriti, GPS ta teenindas mind erakordsel viisil, sünkroonides kiiresti nutitelefoniga ja võimaldades kasutajale koheselt juurdepääsu aruannetele käitada ja kõndida. Sellegipoolest GPS ta nägi natuke vaeva, et leida end palju hoonetega kaubanduskeskustest, muutes kõndimisraja reaalsusest pisut kaugele, kuid miski ei rikkunud üldist kogemust.

Huawei Watch GT treeningrakendusHuawei Watch GT sisseehitatud GPS on väga täpne ja muudab kehalise aktiivsuse aruanded üksikasjalikumaks

Kus Vaata GT-d silmatorkavam, ka Achilleuse kand. Väga lihtne süsteem ja süsteemi puudumise tõttu rakenduste puudumine WearOS. Ettevõtte enda süsteem, s.t. LiteOS, ei toeta kolmandate osapoolte rakendusi, mis tähendab, et sellised funktsioonid nagu makse kaudu NFCmuusika- ja märkmelauarakendused, mis on osa juba saadaval olevast rakenduse ökosüsteemist nutikell, minge siit ära.

See süsteem on nii lihtne, et pole võimalik täita selliseid põhifunktsioone nagu nutitelefoni helitugevuse juhtimine, sõnumitele vastamine ja kõnede tegemine – isegi mitte-emakeelsete rakenduste teatised nutitelefonidega, mis on ühendatud Vaata GT-d kannatavad laadimist kella ekraanile.

Huawei Watch GT lähivõteHuawei Watch GT esmaklassiline konstruktsioon on muljetavaldav, detailsus teeb sellest suure kulutasuvuse suhtega nutikella.

Kõigi nende piirangute korral saab kellast a kantav mõne puudutusega nutikell See tehti eranditult spordiklubide jaoks, mis välistab tegelikult suure osa kasutajatest, kes soovivad "nutitelefoni laiendusi".

Fitness taotlus

Spordi üldsuse keskset rakendust nimetatakse Huawei tervis, kus kuvatakse üksikasjalikud andmed kehalise aktiivsuse, pulsi ja une kohta. Siin on muljet avaldav selle raporti kõrge detailsusaste. Unefunktsioon on üks huvitavamaid, kuna see näitab täpselt une kestust kerge une, sügava une ja une jaotusega PIDUR, lisaks sellele, et näitasite mitu korda ärkasite. Selle aruande lõpus on veel unetulemusi ja näpunäiteid selle parandamiseks.

Huawei Watch GT jälgib pulssiPidev ja väga täpne südame jälgimine, selle funktsioon kulutab ainult väikest kogust akut

Peale selle Huawei Watch GT näitab teie raja graafikut koos teie südame löögisageduse, kiiruse ja kõrguse jälgimisega treenimise ajal, võrreldes teiste päevadega, ja näitab teie edusamme. Jälgitakse mitte ainult võidusõitu, vaid ka mitut muud füüsilist tegevust, mille eelisteks on näiteks kõndimine, ronimine, jalgrattasõit, ujumine, triatlon ja paljud teised.

Samuti ei pea kasutajad muretsema oma Watch GT märguse pärast, sest sellel kellal on veekindel sertifikaat, mis on isegi muljetavaldav 50 meetrit sügav.

Aku

See on see koht Huawei Watch GT eristub konkurentidest kergesti. Ettevõtte väitel saab käekella eest tasu eest kokku hoida kuni 30 päeva. Pärast kahenädalast kasutamist saab aku otsa 57%, erakordne kaubamärk, mis võtab arvesse kõrglahutusega ekraane ja pidevat pulsi jälgimist.

Kõigist funktsioonidest aktiivsematele kasutajatele saab treeningrakenduses aru anda kui kella GPS pideval kasutamisel võib aku vastu hakata 2 nädalatSee on aga muljetavaldav.

Valmis

raske mitte võrrelda Huawei Watch GT varasemate mudelite ja nende konkurentidega ning teatud punktides on tagasitulek, mis on nutikellade koostise jaoks väga oluline. Kuid selleks, mida ettevõte soovitab, on kantav rohkem kui teretulnud paljude avalike spordivõimaluste eest tasuliste hindadega.

Ülevaade Huawei Watch GT-stHuawei Watch GT ei pruugi olla täielik nutikell, kuid on selles pakutavas üsna pädev

seda Vaata GT-dLisaks sellele, et see on randmel väga ilus, on sellel ka kõrge detailsusaste, et jälgida teie tervist ja treenida kaunilt toodetes, millel on väga esmaklassiline viimistlus. Isegi kui säilitada hea avalik osa, mis üritab nutitelefonide kasutusvõimalusi kellani laiendada Huawei näitab seda Vaata GT-d suured kulude eelised neile, kes soovivad kvaliteetset toodet.

seda Huawei Watch GT leiate jaemüügist R $ 1 349,00 tumeroheline ja punane.

Huawei Watch GT spetsifikatsioonid

Mall Huawei Watch GT
Mõõtmed 46,5 x 46,5 x 10,6 mm
Kaal Hinnanguline. 46 grammi
Ekraan AMOLED 1,39 tolli – 454 x 454 pikslit
GPS Jah
Ühenduvus Bluetooth 4.2
Andur Kiirendusmõõtur, güroskoop, magnetomeeter, pulsisensor, ümbritseva valguse andur, baromeeter
Aku Kuni 30 päeva kasutamist
Veekindel Jah, kuni 50 meetrit
Käevõru värv Tumeroheline, oranž
Hind R $ 1 349,00
  • Kujundus – 10/9
  • Etendus – 8,5 / 10
  • Süsteemid ja rakendused – 5/10
  • Akud – 10/10

8,1 / 10