contadores estadisticas Saltar al contenido

Huawei Watch GT2 Brasiilias saab värskenduse, millel on rohkem funktsioone

Huawei teatas GT2 nutikella täiustustest, mis peagi saabub Brasiiliasse. Ettevõte selgitas, et värskendus tõi seadme muude opsüsteemi täiustuste kõrval kaasa ka uue jälgimisfunktsiooni SpO2. SpO2 võimaldab vidinatel mõõta vere hapniku küllastumise taset.

Spetsiaalse SpO2 IR-anduri abil on võimalik testi käivitada, valides värskendatud seadme menüüs ressursi; Test algab automaatselt. Uus funktsioon arvutab hapnikuga küllastunud hemoglobiini protsendi.

Huawei sõnul on Watch GT 2 aku, mis kestab kuni 2 nädalat ja on mõeldud neile, kellele meeldib trenni teha. Sellel on 42 mm ja 46 mm mudelid ning see lubab hõlpsasti nutitelefonidega ühenduse luua HUAWEI Health rakenduse kaudu. Samuti selgitas ettevõte, et see seade tarbib tänu Kirin A1 protsessorile ja Bluetooth 5.1 ühendustehnoloogiale vähem energiat. Watch GT 2 saab ühendada kuni 150 meetri kaugusele.

Xiaomi Mi 10 Pro globaalset versiooni saab nüüd veebist osta hinnaga 1069 dollarit

Võimalik on kuulata muusikat, teostada nutikat pulsi jälgimist ja pääseda juurde une jälgimise anduritele. Lisaks toetab kell telefoniraamatute funktsioone ja lubab mängida kuni 500 mp3-laulu.

Sportre?iimis ühildub Huawei Watch GT 2 15 spordialaga, sealhulgas kaheksa välistingimustes kasutatava spordialaga (jooksmine, kõndimine, matkamine, matkamine, jooksmine, jalgrattasõit, avavees ujumine, triatlon) ja seitsme siseruumiga (jalgsi, jooksmine, jalgrattasõit, ujumine) , tasuta treenimine, elliptilised masinad, kuiv sõudmine) ja umbes 190 tüüpi andmete täielik jälgimine.

See bränd juhib tähelepanu ka Huawei Sade rakendusele, mis ühildub Androidi ja iOS-i süsteemidega. Selle rakenduse saab siduda WATCH GT2-ga, võimaldades teil salvestada oma sammud, kalorid, vahemaa ja treeninguaeg iga päev, lisaks saate koostada nutika ajajoone, mis kajastaks harjutuste arvu päevaste, nädala-, kuu- ja aastaperioodide jaoks. See rakendus salvestab ka teavet teie une kohta, liigitab teid järgmistesse kategooriatesse: sügav uni, sügav uni ja ärkveloleku aeg.

Allikas: Huawei. (TagsToTranslate) huawei (t) nutikell (t) nutikell (t) vidin (t) nutiseade (t) huawei kella gt2 (t) huawei helth (t) kantav (t) kantav (t) kantav (t) bluetooth 5.1 (t) huawei tervis