HĂĽppa platvormide vahel, just nagu oleksid Marsil ...

HĂĽppa platvormide vahel, just nagu oleksid Marsil …

See ettepanek on tõestus selle kohta, et lihtsaim mehaanika on see, mis võib olla keerulisem ja sõltuvust tekitavam. Mars: Mars on osavusmäng, mis paneb mängijad proovile juhtida Marsi astronauti, hüpates tänu jetpacki hoogu platvormide vahel. Probleem on selles, et kütus on väga piiratud ja oma tegelase trajektoori kohandamiseks peate kasutama masinatuld.

Seega peate vajutama ekraani vasakule ja paremale küljele, mis vastavad igale reaktiivmootori mootorile, lükates mõlemad seadme vastasküljele. Igale platvormile võite panna nii palju katseid kui soovite ja uskuda, et raskused suurenevad, pannes takistusi või esemeid kogumisele. Ilmselgelt peate ohutuks maandumiseks aktiveerima mõlemad tõukurid, et aeglustada, muidugi, kui teil on veel kütust.

Mäng pakub avamiseks mitmesuguseid märke, justkui tooks Marsile rohkem inimesi. Ja igal neist on oma stiil ja mõned erinevused mängimisviisides, peamiselt seetõttu, et stsenaariumid võivad muutuda, ja sellega gravitatsioonijõud, näiteks veealused stsenaariumid.

Marssi: Marssi saate Androidi ja iOS-i versioonides tasuta alla laadida.