contadores estadisticas Saltar al contenido

Huumorihetk: milline oli Siri 1980ndatel?

Virtuaalsetest abilistest on saanud osa meie igapäevaelust, eriti kuna praegu on nii palju tooteid, mida nad saaksid hõivata. A Siri, mis oli kunagi selles valdkonnas edusammude sünonüüm, on nüüd täielikum ja võimekam rivaal.

Nagu kõik tänapäeval ühendatud ja kiiremate protsessoritega, võib see tunduda väga kummaline, kui mäletame, mis see oli mõni aasta tagasi, eriti paar aastakümmet tagasi. Kas olete kunagi mõelnud, milline oli virtuaalne abiline, ütleme 30 aastat tagasi? Kui ei, siis YouTube'i kanal Ahvi orav tehke erakordne töö, kujutledes ja üritades videol (ret, nagu VHS) reprodutseerida, mis juhtub Siri 1980ndatel:

OK, ma sündisin natuke pärast 1980. aastate lõppu, kuid võin kindlalt öelda, et kui mu tehnoloogia pimedus ellu tõusis, peamiselt seetõttu, et olin ebasoodsas olukorras brasiillane, kes proovis uudiseid alles siis, kui nad olid umbes viis aastat aegunud.

See video pole mitte ainult Siri (ja mis heli see siis on?) Väga naljakas vastupidine kontseptsioon ja ajamasina viide filmidele "Alf the Eteimoso", Michael Jackson ja teised, vaid ka väga ustav portree sellest raskest tööst, mida installida ja käivitada mingi tarkvara sel ajal. Kuid isegi kui te pole kogenud diskette ega sissehelistamise Interneti-ühendust (ma ei jätnud kasutamata, võin lisada), lõbustavad teid kindlasti videod!

Muuseas, kui keegi kommenteerib ja olen nõus: "Maksimaalse kogemuse saamiseks jälgige 144p-s."

läbi Mashable