IGRE

Hüvasti, 16GB! Wall Street Journal väidab, et sissetulev iPhone 7 on 32 GB

Halleluuja, vennad!

Täna kell aadressil avaldatud artiklis Wall Street Journal, “Vastab Joanna Stern” kĂĽsimusele, mis sel aastaajal alati tekib: millal uus iPhone turule tuuakse? Ehkki ta ei teadnud täpset vastust, polnud keeruline ĂĽlesanne tagasi vaadata ja sellest lähtuvalt millal riskida “IPhone 7” jõuavad turule.

Projekti käivitamine

Peale oma arvamuse avaldamise (Stern ei soovita kellelgi uut iPhone’i kohe osta just selle käivitamise läheduse tõttu, kuna muu hulgas muutume ĂĽha enam oma praeguste seadmetega) loetles ta kõik oletatavad uudised Apple’i tulevase turule toomise kohta, mis sisaldab ka disainilahendusi veidi rafineeritud (joonistades antenni / triibud ĂĽmber, vähem paksud ja vastupidavad või isegi veekindlad), uus kaamera (kui 4.7 mudel saab parema sensori, 5.5-tollisel on kaks tagumist kaamerat), väljund 3,5 mm pesa kõrvaklappide jaoks jne – siiani pole midagi uut.

Kavand

Aga mis meile silma jäi, oli “kinnitus” (vähemalt Sterni ja WSJ), et “iPhone 7” välistab lõpuks 16GB mudeli, asendades selle sellega 32 GB! Ilmselgelt ei pea me 4K video ajal rääkima, kui oluline see iPhone’i klientidele ja kasutajatele on, Otsepilt, muude funktsioonide hulgas, mis vajavad lõbutsemiseks mõistlikku mälumahtu.

On hea meeles pidada, et sellised kuulujutud pole uued ja neid on fännanud mitmed allikad (näiteks Hiina sõidukid). Tuli Wall Street JournalUudised võivad aga väga hästi tõsi olla.

See võttis natuke aega, kuid tundub, et see on nüüd! ??

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH