Siin see on: Psystar on ametlikult kaebanud USA Apple'i kohtuasja

Hüvasti, Psystar: Apple võitis Maci kloonitegijate vastu alalise tellimuse

Apple vs. Psystar skaalalSee juhtum oli peaaegu rohkem kui kuu aega tagasi, kuid nüüd on Apple'i taotlus kohtuotsuse kohta Psystarit endiselt uuritud: sel nädalal antud karistuses toetas kohtunik taas Cupertino ettevõtet.

Praktikas pole Psystaril nüüd muud teha, sest ilma Apple'i kirjaliku loata on keelatud Mac OS X-i ja selle tarkvaraga seotud teoseid kopeerida, müüa, pakkuda, levitada või luua.

See on kohtuniku täielik otsus inglise keeles:

KĂ„ESOLEVA KAVANDAMISEGA SEOTUD KAVANDAMINE ON AVALDATUD Apple'i alalise kohtuotsuse tegemiseks ning kostjat juhendatakse pĂĽsivalt ja otse:

  1. Ilma autoriõiguse omaniku loata kopeerida, müüa, pakkuda müüa, levitada või teha tuletatud teoseid hagejale, kellele kuulub Mac OS X tarkvara autoriõigus;
  2. Autoriõigusega kaitstud Mac OS X-i tarkvara omava hageja vägivaldne tahtlik lükkamine, abistamine, abistamine, õhutamine või õhutamine teistele inimestele või üksustele;
  3. Mis tahes tehnoloogia mahu vähendamine, mis kontrollib tõhusalt Mac OS X-i tarkvara autoriõigust omavate taotlejate juurdepääsu, sealhulgas (kuid mitte ainult) Apple'i kasutatavad tehnoloogiameetmed Mac OS X-i loata kopeerimise vältimiseks muudes kui Apple'i arvutites.
  4. Toota, importida, üldsusele pakkuda, pakkuda või kaubelda tehnoloogiaga, toodetega, teenustega, seadmetega, komponentidega või nende osadega, mis on loodud või toodetud eesmärgiga vältida tehnoloogilisi meetmeid, mis kontrollivad tõhusalt autoriõigustega kaitstud Mac-tarkvara omajate juurdepääsu OS X, sealhulgas, kuid mitte ainult, Apple'i poolt kasutatavad tehnoloogiameetmed Mac OS X-i loata kopeerimise vältimiseks muudes kui Apple'i arvutites;
  5. Toota, importida, üldsusele pakkuda, pakkuda või kaubelda tehnoloogia, toodete, teenuste, seadmete, nende osade või nende osadega, mis on loodud või toodetud eesmärgiga vältida tehnoloogilisi meetmeid, mis kaitsevad tõhusalt hagejate õigusi seaduste alusel Autoriõigusega kaitstud Mac OS X tarkvaraga seotud autoriõiguse seadus.

Psystaril tuleb kuni 31. detsembrini 2009 täita otsust, mis ei vabastanud teda Apple'i 2,7 miljoni dollarilisest maksest.

Ilmselt sisaldas see lause ka mässuliste EFI tarkvara, mille lõi Psystar.

(AppleInsideri kaudu)