Huvi AR idufirmade vastu elavdas kuulujutte "Apple Glassist"

Huvi AR idufirmade vastu elavdas kuulujutte "Apple Glassist"

A Tarbeelektroonika näitus (CES) 2019 See on läbi, kuid see ei tähenda, et see poleks enam Apple'iga seotud uudiste etapp. Seekord näitab kõik, et hiiglaslik Cupertino on üritusel tõesti kohal inseneride ja töötajate grupist, kes on huvitatud liitreaalsuse tehnoloogiast, nagu teatas AppleInsider.

Liikumist jälginud inimeste sõnul külastas rohkem kui kuus Apple'i anonüümset esindajat, sealhulgas tütarettevõtte Ma töötajaid käivitamine on spetsialiseerunud CES-i ajal lainejuhtidele. Nende ettevõtete hulka kuuluvad DigiLens, Lumus, Vuzix ja WaveOptics.

Lainejuhte kasutatakse AR-klaasides graafilise teabe edastamiseks allikast ekraanile, mis on asetatud kasutaja silme ette. A käivitamine Näiteks Magic Leap kasutab selles tehnoloogiat peakomplekt eelmisel aastal käivitatud tõsielusaade.

Ehkki Apple pole eespool nimetatud ettevõtetega kohtumisi ametlikult kommenteerinud, teame, et ettevõte on AR / VR tehnoloogia vastu huvi tundnud juba mitu aastat, piirkonnas töötab mitu töötajat. Isegi ettevõtte tegevjuht Tim Cook oli viidanud liitreaalsuse seadmetele, milles väideti, et sel ajal polnud Apple'il "tehnoloogiat ise, et seda kvaliteetselt teha".

Pärast seda on nii Apple'i tehnoloogia kui ka AR-tooteid hõlmavad testid paranenud, eriti pärast Akonia Holographics omandamist, mis on spetsialiseerunud AR-prillide läätsedele. Kuid ettevõte on endiselt "ajakavas", mida Ming-Chi Kuo analüütikud soovitasid väga spekuleeritud käivitamiseks "Õunaklaas".