Huvi Brasiilia vastu WhatsAppi alternatiivide vastu suureneb

Möödunud nädalat on märkimisväärseid muutusi tähistanud mobiilimaailma üks populaarsemaid sõnumsiderakendusi. Uudised Facebooki omandamisest ja serverite madalseisude tundidest jätsid brasiillased teadete vahetamiseks alternatiive otsima.

Viimastel päevadel on järsku suurenenud nõudlus sama funktsiooni täitvate rakenduste järele, mis on näha App Store’i edetabeli muutuses. SEE ViberNäiteks tõusis hõivatud 61. kohalt kolmapäevale (18), seejärel Brasiilia poodide ĂĽldarvestuses 2. kohale, tõmmates WhatsAppi (mis alati domineerib esikohal) 4. kohale. SEE Wechat see tundis ka nõudluse kasvu, kasvades samal perioodil 273-lt 13-le. Teised, kes on sõnumside hiiglase ebaõnnestumistest kasu saanud, on Rida, mis läheb vahemikku 291Âş kuni 14Âş. Kuid sellest kõigest saavad kõige rohkem kasu need, kellest on vähe teada Telegrammi Messenger, Mis isegi ei ilmu edetabelis ja täna on see juba 25. Viimase arendajad ĂĽtlesid, et nõudlus oli väga suur (umbes 100 registreerimist sekundis), et eilne server ei suutnud seda aktsepteerida ja läks ka alla.

SEE iMessage see oleks suurepärane võimalus töötada ka iPadis, iPod touchis ja Macis, kui poleks probleem olla monoplatvorm (ei tööta teiste brändide seadmetes).

Oled see sina? Kas usaldate endiselt WhatsAppi või olete mõelnud alternatiivi otsimisele? Allpool on mõned ettepanekud.

Tasuta

Tasuta

Tasuta

Tasuta