HyperDrive: lihtne lahendus sadamate lisamiseks uutele MacBooks Pro’le

Jah, näib, et selles uues Apple’i ajastus pole adaptereid võimalik vältida. Need, kes on sellest eriliselt vaimustuses, on ilmselt disainerid / insenerid, kes astuvad Kickstarterisse, luues ĂĽha erinevaid (või mitte liiga palju, kuid ĂĽsna kasulikke) lahendusi.

Ăśks neist loomingutest on HyperDrive, mille eelduseks on uute MacBooks Pro kasutajate vabastamine paljudest arvutis “rippuvatest” * kallitest adapteritest.

Kahe Thunderbolt 3 väljundiga ühendades võimaldab HyperDrive nendega ühendada erineva sisendiga seadmeid (muutes selle nii, nagu peab). Saadaval olevad pordid on: HDMI 4K video toega (30Hz juures), Thunderbolt 3, USB-C, SD-kaardi pesa ja microSD-kaardi pesa ning lõpuks kaks USB 3.1.

As 9 kuni 5 Mac seadet kommenteerides ei tohi mingil juhul ohverdada sülearvuti laadimiskiirust, kuna see suudab tühjendada kuni 100 W, mis on piisav nii 13-tollise MBP (nõuab 61 W) kui ka 15-tollise mudeli (87 W) laadimiseks.

HyperDrive MacBook Pro jaoksFoto: 9 kuni 5 Mac

See projekt on ületanud 100 tuhande dollari eesmärgi, kogudes 2711 kaasautoriga rohkem kui 233 tuhat dollarit. See on saadaval kuni 17. jaanuarini 2017 ja võite lubada, et HyperDrive saab hõbedast või tühja halli panuse Kickstarterisse alates 69 dollarist (pluss 10 USA dollarit Brasiiliasse).

[via BGR]