IBM investeerib miljardit Watsoni superarvuti intelligentsuse monetiseerimiseks

IBM ja Twitter koos toovad ettevõttele teavet sotsiaalsetest võrgustikest

Selle partnerluse eesmärk on pakkuda IBM-i analüüsiplatvormi Watson Analytics kasutavatele ettevõtetele võimalust lisada teavet, mis on otsuste tegemiseks tavapäraselt arvutatud, näiteks müük, hooajalisus, geograafilised või muud aspektid, suhtlusvõrgustiku ettevõtete andmed. Siia vahemikku kuulub teave selle kohta, kuidas suhtlusvõrgustikes olevad kliendid või kaubamärgi jälgijad saavad toote kätte või reageerivad ettevõtte käivitamisele või näiteks trendianalüüsile.

IBM ütles, et sellel on enam kui 4000 töötajaga meeskond, kes on valmis aitama ettevõtetel analüüsiplatvormilt maksimumi võtta, ja näitas, et 100 toodet testivat ettevõtet näevad juba eeliseid.

Suurbritannia veebisaidiga V3 rääkides rõhutas Big Blue ametnik, et see on veel üks näide ettevõtte pühendumusest rakendada oma tehnoloogiat uutele aladele, sel juhul uurida sotsiaalsete platvormide potentsiaali, kasutades ära Big Data tehnoloogiat.

IBM on investeerinud tugevasse äritegevuse ümberkujundamisse ja ümberpaigutamisse, mis on suunatud massilise teabe analüüsil põhinevate teenuste pakkumisele, mis võib aidata ettevõtetel äriotsuseid suunata.

Sotsiaalmeedia on üks valdkond, mida ta on proovinud uurida, kuna liikuvus ja muud kokkulepped partneritega (ka Apple on selles segus) on vähem tõenäoline, kui ettevõte säilitab ärimudelit, mida ta kasutas operatsioonide läbiviimiseks kümme aastat või isegi viis aastat tagasi.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi