Allhanked moodustavad juba üle poole IBMi Portugalis tegutsevast ärist

IBM juhib avastusi USA-s … juba 20. aastat

2012. aastal naasis IBM juhtima USA-s kõige rohkem patente registreerinud ettevõtete nimekirja, suurendades 2011. aastal saavutatud arvu veelgi umbes 5%, selgub IFI CLAIMS Patent Services avaldatud andmetest.

See on juba kahekümnendat aastat järjest, kui Big Blue on edetabelis esikoha saavutanud, ületades nii mõnegi turul kõige olulisema tehnoloogiaettevõtte, nagu Accenture, Amazon, Apple, EMC, HP, Intel, Oracle / SUN ja Symantec, kokku arvud. -sama kuulub ettevõtte alla patenteeritud leiutiste osas.

Aastatel 1993–2012 registreerisid IBMi teadlased ainuüksi Ameerika Ühendriikides 67 000 patenti. Viimase aasta jooksul sai ettevõte 6478 uut patenti sellistes valdkondades nagu analüütika, Big Data, küberturvalisus, pilv, mobiil, suhtlusvõrgustikud või tarkvarakeskkonnad, nagu IBM on üksikasjalikult välja töötanud, mis lisavad lahendusi jaekaubanduses, panganduses, tervishoius või transpordis. .

IBM-il on kaheksa tuhat töötajat kokku 36 riigis. Ligikaudu 30% ettevõtte eelmisel aastal patenteeritud tehnoloogiast töötati välja väljaspool USA-d asuvate töötajate panusega.

Ettevõtete nimekirjas, kes registreerisid 2012. aastal rohkem patente, oli ka Samsung, kes sai 2012. aastal registreeritud 5081 patendiga teise koha. Canon, Sony ja Panasonic sulgesid top 5.

Microsoft on 6. kohal, registreeritud 2613 patenti, millele järgneb Toshiba. Tabeli sulgemine 10 ettevõttest, kellel on Ameerika Ühendriikides registreeritud kõige rohkem patente, teine ​​tehnoloogia, LG. Tehnikaettevõtted tagavad ka selles tabelis kümme parimat positsiooni kaheksa.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi