IBM pakub uut LinuxONE III koos Ubuntuga

IBM lubab äriturgu uuendada avatud, turvalise, paindliku ja vastupidava lahendusega LinuxONE III. Ühendage mõlema maailma parimad küljed: pilv ja privaatsus, tagades teie kliendiandmed.

Tänu avatud lähtekoodiga operatsioonisĂĽsteemile ja võimsale riistvarale varustatud IBMi ja Canonicalu partnerlusega saab see versioon toetada palju töötlemist. Arvestades, et koduarvutitel on tavaliselt 8-tuumaline protsessor ja keskmiselt 8 – 16 GB RAM. LinuxONE III tugevuseks on lõualuu langemine, kuni 190 töötleva sĂĽdamiku ja 40 TB RAM-iga.

Vastavalt ametliku Ubuntu ajaveebi postitusele, mille kirjutas IBMi, IBM Z ja LinuxONE Linuxi eest vastutav osakonna direktor, Kara Tood,

„Täna vajavad ettevõtted väga turvalist ja paindlikku sĂĽsteemi oma algatuste toetamiseks ning selle sĂĽsteemi homseks kasvamiseks ja arendamiseks. Uus LinuxONE sĂĽsteem, mis on loodud missioonikriitiliste algatuste toetamiseks ja võimaldab ettevõtetel oma keskkonna kujundamisel ja laiendamisel olla uuenduslik. LinuxONE III pakub täiustatud andmekaitse ja privaatsuse, paindlikkuse ja mastaapsuse ning ettevõtte aktiveerimise ja pilvega integreerimise funktsioone. “.

Mõeldud nii kohaliku kui ka pilvepõhise turvalisuse jaoks (hübriidne või mitte), krüptimisteenuse Hyper Protect ja Kubernetesega konteinerite kindla aluse abil on võimalik kasutada Canonicali süsteemi erinevat versiooni. Sealhulgas Ubuntu 18.04 LTS või neile, kes soovivad uusimat tehnoloogiat ja uusimaid funktsioone Ubuntu versioonis 19.04 (võib-olla koos Ubuntu 19.10 versiooniga on see ka selle loendi osa).

LinuxONE III toetab lisaks muudele funktsioonidele ka hübriidseid mitmekordseid pilvi Blockchaini, mida huvitatud isikud saavad külastades rohkem teada saada patners.ubuntu.com või IBMi veebisait.

linuxone-ubuntu-linux-ibm-server-web-cloud-computer-site-service-kubernetes

Väärtust pole veel teatatud, kuid arvestades varustuse taset, eeldatakse, et see pole midagi “tavaliste inimeste” jaoks. Keskmiste ja suurte ettevõtete omanike jaoks võib see aga olla suurepärane lahendus.

Liitu meiega Diolinux Plus foorumKuni järgmise postituseni, SÜSTEEMAATILISELT! ?

Allikas: IBM, Ubuntu.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.