BLOG

IBM superarvuti avastas aine, mida võiks koronaviiruse vastu võitlemiseks katsetada – Science

Koroonaviiruse toodetud nakkusvaktsineid ega vaktsiine pole veel leitud, kuid Covid-19 S-valgu arvutusmudeli kujundamiseks kasutatakse superarvuti IBM / NVidia Summit. Arvuti analüüsis enam kui kaheksat tuhat ainet ja leidis, et need on seotud inimorganismides viiruste poolt vabastatud geneetilise materjaliga, mis võib edastada.

Need leiud avaldati Oak Ridge'i riikliku labori teadlaste teaduslikus väljaandes ChemRxiv korraldatud uuringus, kus öeldi, et on kindlaks tehtud 77 võimalikku kemikaali, mida saab katsetada koroonaviiruse vastu võitlemisel.

Teiseks, võrreldes SARS-CoV valgu struktuuri uue SARS-CoV-2-ga, leidsid teadlased mõningaid erinevusi nende järjekorras, kuid mõlemal on head afiinsussidemed inimese retseptoritega. Uimastite väljatöötamiseks tavapärases vormis vajavad teadlased keskmiselt 10 aastat, mis on pandeemia levikut arvestades katastroof.

See uuring näitab, et seitse komponenti osutusid efektiivseteks või kättesaadavateks ning on regulaarselt heaks kiidetud ravimina või neil on varasemaid uuringuid, millel on suur terapeutiline potentsiaal.

Tippkohtumise tulemusi, mis on võimelised tegema 200 miljardit arvutust sekundis, saab nüüd teadusringkond kasutada uut koroonaviirust sisaldavate vaktsiinide valmistamise uuringute kiirendamiseks. Teadlased jätkavad oma arvutusmudelite täiustamist, et andmed oleksid täpsemad.

Ehkki need on head uudised, pole nakkuste paranemise leiutised tagatud, kuid need võivad olla suuna indikaatorid, mida teadlased peavad uurimisprotsessi kiirendamiseks järgima.

Seonduvad postitused

Botón volver arriba

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH