IGRE

IBM võib olla huvitatud osade ostmisest RIM-ilt

IBM võib olla huvitatud RIM-i osaluse omandamisest, ĂĽtles Bloomberg. Täna avaldatud artiklis öeldakse, et arvutihiiglane on “mitteametliku lähenemisviisiga”, et lõpuks omandada äriteenuste ettevõte.

Finantsasutus tõi välja “kaks olukorda teadvat allikat”, kes keeldusid tuvastamast, kuna tegemist oli konfidentsiaalse kĂĽsimusega.

RIMi osakond vastutab BlackBerry seadmete toetamiseks kasutatavate serverite turvalise võrgu eest, mis tekitab Ameerika ettevõtetes huvi.

Siiani pole ükski teine ​​ettevõte üles näidanud huvi kogu ettevõtte või selle osa ostmiseks Kanada mobiiltelefonide tootjalt ning läbirääkimisi ei jätkata, ütles ta.

Ettevõtted ootavad suurema tõenäosusega oma järgmise põlvkonna telefonide (BlackBerry 10) turule toomist, mis on kavandatud 2013. aasta algusesse, ega peaks eelnevalt võimalike loovutamiste osas otsuseid vastu võtma, teatasid samad allikad.

IBMi pressiesindaja, kellega agentuur ühendust võttis, ütles, et ettevõte ei kommenteeri kuulujutte ega spekulatsioone. Samal seisukohal on RIM.

Viimastel päevadel on levinud kuulujutud võimalikust tehingust ja strateegiast BlackBerry tegija ümber. Alles eile tuli Samsung avalikkuse ette selgitama, et nad pole huvitatud RIM-i operatsioonisüsteemiga mobiiltelefoni turule toomisest.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH