IBovespa rakendus saab täieliku 3.0 värskenduse koos uudistega

Need, kes investeerivad Brasiilia börsil aktsiatesse (BM & FBOVESPA) ja omavad mitut Apple’i vidinat, kasutavad rakendust tavaliselt turusituatsiooniga kursis olemiseks, ilma et ĂĽhtegi uudist kaotaks. Ja selle funktsiooniga ilmub ĂĽks esimesi App Store’i iBovespa, mis sai hiljuti suurepärase värskenduse, mis oli täis kasutajate endi soovitatud muudatusi.

IBovespa käivitati 2 aastat tagasi ja nüüd on see lõpuks iPadiga ühilduv, võimaldades hallata mitut BM & FBOVESPA aktsiaportfelli.

Lisaks võimaldab see vaadata rakenduse enda sees viimaseid turuga seotud uudiseid, kasutades Twitteri kanalit ja RSS-voogu, samuti juurdepääsu mitmele finantsteemalisele taskuhäälingusaatele.

Siin on nimekiri uudistest:

– Mitme portfelli haldamine – Aktsiate noteerimine koodi või ettevõtte nimega – Standarditud või korrigeeritud intressimäärade kasutamine maaklerite poolt – Kasumi / kahjumi jälgimine portfelli ja paberi järgi – Dividendide paigutamise võimalus oma portfelli netotulemuste nägemiseks – Portfellide paberite jaotusgraafik – Ajaloolised paberid , kooskõlas ja ka OHLC-s – Indeksi jälgimine – Tasuta paberite jälgimine (jälgimisnimekiri) – Suurimad tõusud ja mõõnad – Uudised / Twitter / Podcastid mõnede saitide majanduse kohta – Andmete paroolikaitse – Varundamine iTunesi, DropBoxi või iCloudi kaudu (kui see on saadaval)

Tõeliselt huvitav on see, et arendaja hoolib kasutajate tagasisidest. See on üks väheseid riiklikke rakendusi, millel on spetsiaalne tugileht, et kuulda rakenduse kasutajate kriitikat, ettepanekuid ja arvamusi, et seda paremaks muuta. Eeskujulik suhtumine.

Neile, kellel see juba olemas on, on värskendused tasuta otse App Store’i kaudu. Kellel seda pole, hind 1,99 dollarit (link) universaalse versiooniga, mis töötab iPadis ja iPhone’is.

Need, kes lugesid kogu artiklit hoolikalt, nägid, et jätsime sinna kaks sooduskoodi, mis annab teile õiguse seda tasuta alla laadida. Meil on veel neli, mida jagame oma Twitteri ja Facebooki jälgijatega. ?