IGRE

ICAP kordas, et kampaania, mis viis Meo kolmikmängus juhtima, peab tagasi astuma

Portugal Telecom kaebab edasi kommertskommunikatsiooni distsipliini tsiviilinstituudi poolt hukka mõistetud otsuse eemaldada selle aasta teises kvartalis reklaamikampaania, milles ta väidab end olevat Triple Play liider.

Kõnealuses kampaanias kasutas PT Meo kaubamärki kasutades andmeid, mis olid avaldatud perioodilise statistika koostamiseks erinevad sektorit reguleerivatelt asutustelt. See teema tekitas poleemikat ja Anacom ise avaldas avalduse, mis rõhutas neid erinevusi.

See juhtum viis lõpuks kaebuseni ICAP-is. Iseregulatsiooni agentuur ütles lõpuks, et PT pidi kampaania katkestama, saates turule vale sõnumi.

Nagu Anacom, mõistab ka ICAP, et PT argumendid juhtimise õigustamiseks on ebaselged. PT põhineb kasutajate arvul, kes sõlmivad operaatoriga kolm või enam teenust lingitud või eraldi. Anacomi poolt iga kolme kuu järel jälgitavad arvud – mille esitab ka PT – loevad kliente, kes tarbivad samal arvel kolme teenust: Internetti, televiisorit ja telefoni.

Operaator kaebas esimese otsuse edasi ja kaotas. “Vaidlusalune kommertsteadaanne on indekseeritud Meo kaubamärgi all ja mitte ettevõttele ning seda kaubamärgile ja mitte ettevõtetele, mida tarbijad teenivad,” öeldi teises otsuses.

Kinnitades veel kord, mida ICAPi esialgne otsus rõhutas, kaitses apellatsioonikomisjon, et „keskmine tarbija ja isegi väga harva väike rühm tarbijaid, kes on teadlikud regulatiivsetest aruandlusnõuetest, ei suutnud endale reklaamiks võtta midagi muud, mis erineb kvartalis Meo Market Leaderist. esimene 2012 ”.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH