contador gratis Saltar al contenido

ICasei: kuidas luua pulmade veebisait kingituste nimekirjaga

ICasei: kuidas luua pulmade veebisait kingituste nimekirjaga

ICasei on isikupärastatud veebisaitide loomise ja abielu registreerimise teenus, ilma et abikaasad peaksid teadma programmeerimist või veebidisaini. Selleks pakub ta erineva väärtusega ja eri tüüpi teenustega pakette, mis sobivad erinevate eelarvetega.

Kõikidel pakkidel on veebipõhine kohaloleku kinnitusteenus ja kinkeloend. Samuti on olemas nutitelefonirakendused, kaardid, kuidas sündmuskohale pääseda, peoalbumite kirjastamine ja palju muud.

Vaadake, kuidas seda teenust tasuta testida, ja looge oma unistuste pulmade veebisait allpool.

Kuidas iCasei töötab?

ICasei võimaldab teil testida kõiki teenuseid 15 päeva jooksul tasuta. Nii saavad paarid välja selgitada ja otsustada, milline pakett on nende ürituse jaoks parim. Selleks on vajalik lühike registreerimine, mis ei nõua krediitkaardi numbri teatamist.

Kui otsustate mõne paketi rentida, säilitatakse kõik, mida teete prooviperioodil. Välja arvatud teenused, mida teie pakk ei sisalda. Registreerida on lihtne:

1 Juurdepääs lehele Loo pulmaveebisait ja registreeruge oma Facebooki profiili kaudu või sisestage oma andmed käsitsi. Teisel juhul märkige ruut, kui olete teabe sisestamise lõpetanud Ma ei ole robot. Seejärel klõpsake nuppu Ma tahan teha oma veebisaidi;

icasei

2 Järgmisel ekraanil sisestage partneri nimi ja e-post ning minge aadressile Jätkake;

3 Seejärel märkige pulmakuupäev ja määrake paarilehe aadress. URL-i saab tulevikus muuta, kui soovite;

4 Varsti suunatakse teid juhtpaneelile, kus saate alustada oma pulmade veebisaidi loomist.

Kuidas luua pulmaveebisaiti iCasei-s

icasei

Nüüd on aeg luua oma pulmade veebisait. Saadaval olevad teenused varieeruvad vastavalt plaanile, millega paar otsustab liituda. Üldiselt pakutakse erinevaid malli mis on kaasas mobiilseadmete rakendusega.