ICloud.com Beta

iCloud.com beetaversioon saab uue kujunduse ja uuendatud meeldetuletuse veebirakenduse –

Apple eetris eile "vespers" alates iOS 13, iPadOS 13 ja macOS Catalina ametlikust turuletulekust, mis on portaali uus ilme iCloud.com. Praegu on uudised veebiplatvormilt saadaval ainult beetaversioonidena.

Võrreldes praeguse iCloud.com-iga, millel on sinise mulli taust ja (hiiglaslik) veebirakenduse ikoon, on see uus sait muutumas puhas, järgides enamiku Ma esteetikat.

ICloud.com beetaversioon

Muud muudatused hõlmavad uut veebirakendust Meeldetuletus (Meeldetuletus), mis kajastab iOS-i rakendusi (võimaldab kasutajatel meeldetuletusi luua, hallata ja kustutada), veebirakenduse Seaded kustutamine, mille asendas link „Konto sätted“, ja „Launchpad“ (ikoon, mille abil saate naasta avakuvale iCloud.com).

Tuleb märkida, et uutele meeldetuletustele juurdepääsu saamiseks peate installima iOS / iPadOS 13 või macOS Catalina 10.15, sest mõned neist süsteemidest, mille värskendasite uuele versioonile.

Lisaks töölauale on uus ilme optimeeritud ka nutitelefonidele, võimaldades kasutajatel mobiilses brauseris hallata iCloudi andmeid, faile, fotosid ja e-kirju.

Beta ICloud.com iPhone'is

Lisaks on kõik funktsioonid ja muud veebirakendused salvestatud beetaversioonina, kuid see võib muutuda (või mitte) kuni ametliku väljalaskmiseni, mis peaks ilmnema siis, kui iOS-i, iPadOS-i, macOS-i, watchOS-i ja tvOS-i uued versioonid tehakse kõigile kasutajatele kättesaadavaks.

nipp Jean Marcoselt