iCloud ja iTunes on uue õigusliku lahingu eesmärgid Apple’i vastu

Raske on ette kujutada konteksti, kus Apple oleks prooviversioonist tõeliselt vaba. Ma ĂĽtlen seda seetõttu, et nii paljude Cupertino hiiglaste ja teiste ettevõtetega seotud kohtuvaidluste hulgas leidub alati ĂĽks või teine ​​ettevõte, kes ĂĽritab Apple’i edu ja rikkust ära kasutada.

Seekord pole see teisiti: Piiramatu andmekogum, Iiri ettevõte (mida toetasid Ameerika investorid), esitas Ida-Texase ringkonnakohtusse hagi, sĂĽĂĽdistades Apple’i lisaks sellele, et ta rikkus ĂĽht oma andmete sĂĽnkroonimise patenti iCloudi ja iTunesiga iGadgets kus teenus on saadaval.

Kõnealuses patendis number 10 277 675 kirjeldatakse “SĂĽsteemide ja seadmete vahelise suhtlemise meetodeid”; see tähendab, et see hõlmab sideteenuseid (näiteks iCloud) ja seadmeid, mis toetavad andmeedastusplatvorme.

Scape Data taotleb žürii kohtuprotsessi ja kohtukulude tasumist, lisaks intresside hüvitamist ja uute õigusrikkumiste alalist ettekirjutust. Nagu alati, on probleem: patent anti Scapele ametlikult eelmise aprilli lõpus, mis viitab sellele, et ettevõte peab olema veel üks. Patenditroll.

Nagu me juba kommenteerisime, a Patenditroll koosneb üksikisikutest või ettevõtetest, kes omandavad ja omavad patente ainult rahalistel eesmärkidel. Põhimõtteliselt ostavad / registreerivad nad patente (kuid ei tegele ühegi patentidega seotud toote kujundamise ega tootmisega) ja teatavad ettevõtetest, kes võivad neid rikkuda.

Data Scape’i puhul teeb selle oletuse veelgi selgemaks asjaolu, et ettevõttel on vähemalt 14 (!) Ăślalnimetatuga sarnast kohtuasja Amazoni, Spotify, Dropboxi, Pandora jt vastu.

Selle põhjal (ja Apple’i positiivsete kogemuste põhjal sellistel juhtudel) ĂĽritab Cupertino hiiglane tõenäoliselt kohtuasja lõpetades Data Scape’i patendi kehtetuks tunnistada – kuigi on ka võimalik, et sellest saab ĂĽks lõputu lumepall. Eks näeme hiljem.

AppleInsideri kaudu