IDC andmetel on Apple kantavate seadmete turul esikoha

Rõivaturul on uus liider. A International Data Corporation (IDC) täna avaldas segmendi uusimad uuringud ja leidis, et Apple sõitis tagantpoolt koos vaata, võttes tööstusharu juhtpositsiooni traditsioonilistelt konkurentidelt Fitbitilt ja Xiaomilt, kasvades aastases võrdluses väga hästi.

Ettevõtte andmete kohaselt tarnis Apple 2017. aasta neljandas kvartalis kogu maailmas 8 miljonit kantavat riietust, mis on 57,5% rohkem kui 2016. aasta viimasel perioodil, kui neid oli 5,1 miljonit. Sellega vallutas Ma 21% -lise turuosaga eraldatud juhtpositsiooni.

IDC rõivaturu uuring, 2017. aasta neljas kvartal

Fitbit ja Xiaomi järgnes Apple'ile perioodi jooksul tarnitud vastavalt 5,4 miljoni ja 4,9 miljoni ühikuga, vähenedes aastaga võrreldes veidi; a Garminneljandal kohal, vedas 2,5 miljonit ühikut ja kasvas veidi. Kes võiks öelda, et see oli hea matk Huawei, mis saavutas 2016. aasta neljanda kvartaliga võrreldes 93,2% kasvu viienda koha ja millel on potentsiaali veelgi rohkem tõusta.

Kuigi Apple võitis, hoiatas IDC, et nõudlus on Rõivatooted üldiselt aeglustus. Aastatel 2015–2016 kasvas tööstus 27,3% ning eelmise aasta ja 2016. aasta võrdluses oli kasv vaid 10,3%. Ettevõte juhtis siiski tähelepanu sellele, et jahutamise põhjuseks ei olnud väidetav tarbijate huvi puudumine.

Aeglustumist ei seleta kauge huvipuudusega. Selle asemel nägime, et mõned tootjad, keda toetavad vanemad mudelid, lahkuvad turult tervikuna. Samal ajal kaasasid teised mitu käivitamine nad mitte ainult ei asendanud neid, vaid tutvustasid ka seadmeid, ressursse ja teenuseid, mis on aidanud riietusel inimeste elus lahutamatumaks muutuda. Edaspidi muudab nende seadmete järgmine põlvkond 2016. aastal nähtu ilusaks.

Ramon Llamas, IDC analĂĽĂĽtik.

Vaatame, mis meid ees ootab


Apple Watch Series 2

Apple Watch Series 3

alates Apple

Hindade kuvamine: alates 2339,10 R $Paigaldatud hind: kell 12x R 216,58 dollaritSuurus: 38mm või 42mmVärv: mitmekesineVäljalaskmine: September 2017

Boto - osta kohe

Apple World Today kaudu