IDC hinnangul langeb iPhone’i müük 30% aastas; Huawei edestas Apple’i [atualizado 2x: Canalys fala em 23%, IHS em 16%]

Eile õhtul avaldas Apple oma 2019. aasta teise eelarvekvartali finantstulemused, kuid enam ei teata, kui palju tooteid üksus müüs – jagades segmendi lihtsalt tuludega. Sellisena pole meil mingit võimalust ametlikult teada saada, mitu iPhone’i müüdi jaanuarist märtsini.

Numbritest teame, et iPhone’i aastane tulu vähenes 17,3% (kokku 31,1 miljardit dollarit). Ja kuna kogu liin on nüüd kallim, on loomulik, et ühikute (kauget) aastast langust tuleks rohkem rõhutada.

Turu-uuringute põhjal on International Data Corporation (IDC) ennustas õigesti, et: 2019. aasta esimeses kvartalis müüakse Apple 36,4 miljonit iPhone’i – mis tähendaks 30,2% erakorralist kehtetuks tunnistamist.

IDC nutitelefonis

SEE Samsung, A Xiaomi ja OPPO Samuti vähenes aastane müük vastavalt 8,1%, 10,2% ja 6%. Positiivne tulistamine on Huawei, 50,3%, millele järgnes Elu 24% -ga. Kuid üldiselt tõmbas nutitelefonide turg selle aasta alguses tagasi 6,6%.

Apple’i kukkumine lisab Huawei tõusu ilmselgelt, pannes nad kaks edetabelis positsioone vahetama. Kui Hiina jätkab selles tempos, võib see isegi ohustada Samsungi mitte nii kauget juhtpositsiooni.

IDC nutitelefonis

Jaanuarist märtsini müüvad IDC hinnangul kõik tootjad kokku 310,8 miljonit nutitelefoni. See on selles segmendis languse kuues kvartal.

MacRumorsi kaudu

Uuenda 1. mai 2019, kell 14:58

Nüüd on Kanalid küsitluse avaldamiseks ja teil on IDC-st väga erinevad numbrid.

Kanalid nutitelefonis

Need kaks ettevõtet on peaaegu nõus kokku leppima nutitelefonide segmendi üldises languses, mis erinesid vaid 0,2 protsendipunkti võrra – kuigi Canalys tõi välja suurema arvu 313,9 miljonit müüdud seadet sellel perioodil.

Canalys näitas aga Samsungi müügi suuremat langust (-10%) ja palju väiksemat langust kui Apple (-23,2%, kogumüük 40,2 miljonit iPhone) ja Xiaomi (-1,3%). OPPO, mis on IDC jaoks eelmise aastaga võrreldes madalam, on Canalyse uuringus kasvanud 6,4%.

Võta näpust.

TechCrunchi kaudu

II värskendus 03.03.2019 kell 08:30

See annab Appleile enam iPhone’i ametlikke müüginumbreid. Nüüd on IHS oma uurimistöö avaldamiseks (via 9 kuni 5 Mac) ja see viitab Apple’i aastasele madalamale langusele kui Canalys.

IHS nutitelefonides

Koguturg ei erine palju teistest (aastane langus 6,3% 323,8 miljonile nutitelefonile, mis müüdi selles kvartalis), kuid IHS ütles, et Apple müüs 43,8 miljonit iPhone’i – mis tähendaks “ainult” 16% -list aastakäiku. . See on ligi pool IDC panusest.

Meil on siin-seal variatsioone ka teiste kaubamärkide osas, kuid kõigi üksmeel on selles, et Samsungil oli tagasitõmbumine 8–10% ja Huawei tõesti aasta jooksul paranes.