Idee tuua iOS 12-sse häid ideesid, näiteks „Külalisrežiim”, teatiste rühmitamine ja palju muud

Idee tuua iOS 12-sse häid ideid, näiteks „Külalisrežiim”, teatiste rühmitamine ja palju muud

Ah, kontseptsioon

Puuduvad Apple'i toodete ja tarkvara kontseptsioonid. Ja lähedusega iOS 12 (tõenäoliselt esitatakse see juunis WWDC-s), hakkasid nad ilmutama mitmeid "lahendusi" kogu maailmas. Ja paljud neist ei vii hullumeelseid rakendusi, asju, mida Apple'i disainerid ja arendajad ei suuda saavutada, ei. See on operatsioonisüsteemi mingil hetkel eriline täiustus, mis kasutajaid tõesti häirib ja minu arvates oleks Apple pidanud need vastu võtma.

Pall tuli Instagrami profiilist @AscendingNews.

Mitte sekkuvad sĂĽsteemi toimingud

Keskendume siin süsteemitoimingute (nt sissetulevate kõnede ja helitugevuse juhtimise) ümberkujundamisele, nii et need ei häiri liiga palju, takistades ekraanil võimalikult vähe sisu.

Ekraan sĂĽttib alati tĂĽsistustega

OLED-ekraaniga iPhone X-l on mõistlik omada musta taustaga ekraani, mis kuvaks ainult olulist teavet, näiteks kellaaega ja muud kasutaja valitud teavet (antud juhul ilmateadet).

RĂĽhmitatud teatised

See on iOS-i üks peamisi kaebusi ja ma lihtsalt ei saa aru, miks Apple seda teinud pole. Rühmitustest teatamine on põhiline, millel on väga soodsad tagajärjed (rohkem ekraaniruumi lisateabe saamiseks).

Paigutus, mida saab vidina abil kohandada

See, teades Apple'i, ütleksin, et see on praktiliselt võimatu. Kuid seal see teil on: viis, kuidas saate kohandada avaekraani paigutust, sealhulgas võimalust sinna vidinaid paigutada.

Laiendatud iCloudi salvestusruum

See pole midagi muud kui laiendatud salvestushaldussüsteemi kontseptsioon, mis pakub 50 GB vaba ruumi iCloudis ja võimaldab kasutajatel ruumi vabastamiseks intuitiivselt hallata salvestusi, faile ja rakendusi.

Veel uudiseid

Ülal on meil kontseptsiooni ülevaade, millest oleme rääkinud, ja ka kolm asjakohast uudist: "Külalisrežiim" ("Külalisrežiim") kus inimesel on juurdepääs ainult süsteemi teatud piirkondadele; turbolaaduriga akusäästja; ja kaitse Touch / Face ID abil teatud rakenduste avamiseks.

Ja kas sulle meeldib see?

läbi 9to5Mac