IFA 2012 Aasia väiketootjate reserv - 1. osa

IFA 2012 Aasia väiketootjate reserv – 1. osa

Lisaks sellele, et IFA 2012 on uute ja oodatud Androidi seadmete, näiteks Samsung Galaxy Note 2 ja Sony Xperia Tablet S, esitluste lava, on ettevõttele suunatud uuendus ja tehnoloogia. Esimesel osalemisel oli minu ĂĽlesanne katta Aasias toodetud Androidi mobiilseadmete eksponente. Esmamulje võib tunduda ebaoluline, kui arvestada messi suurust – selliste nimedega nagu Samsung, Sony, Intel, Motorola, Huawei, Archos, HTC ja Lenovo, avab see aga tohutu uue maailma, mida ma tõesti ei tea suurusjärgus. Kuid see uus maailm on avanud ka kahtluste ja kĂĽsimuste kasti Androidi turu kohta. Teemasid toodeti nii palju, et see artikkel jaguneb kaheks osaks, esimeses tutvustatakse ainult nutitelefone ja teises – tahvelarvuteid.

Esiteks peame meeles pidama, et kõigil täna müüdavatel toodetel, näiteks fotokaamerad, personaalarvutid, nutitelefonid või tahvelarvutid, on Hiinas valmistatud komponendid. Kui teatame, et toode on valmistatud Hiinas, on väga lihtne hinnata, mida me koju toome, olgu see siis originaaltoode või selle koopia. Kuid sellised juhtivad ettevõtted nagu Apple ja IBM tellivad Hiina tütarettevõtetele allhankena komponentide tootmise või isegi täielikud tootmisliinid. See on seletatav sellega, et Hiinas on tööjõud ja toorained odavamad ning neil on kvaliteetne tööjõud.

Kuid kogu see tehnoloogiline oskusteave ja turueelis tõi kaasa ka nutitelefonide ja tahvelarvutite tootmisliinid, mis olid väga sarnased, kuid mitte originaalsed. Lisage see riigi valitsuse üldisele vaatele, potentsiaalsetele toodetele toodete müümiseks arenevatel turgudel ja teil on paralleelne turg, mille avab turg, mille suurus on ülemaailmne üritus, kus esitletakse uusi tehnoloogiaid, näiteks IFA. Mis tõstatab väga olulise küsimuse:

Turustage seda, mida nimetatakse Xing-lings kuriteoks?

Vastus on eitav, kuni ettevõte ei ole kohtusse pöördunud. Kommertskokkulepped ja tõlgendusvõimalusi puudutavates marginaaliseadustes esinevad lĂĽngad võivad seega – kui algsest projektist pärit viit eset – olgu need väikesed – muudetud – iseloomustada juba toodet kui erinevat. Sarnased tooted pakuvad sageli rohkem funktsioone, kuna need suudavad ĂĽhendada erinevaid tehnoloogiaid, mis asuvad erinevates toodetes, ainult ĂĽhes seadmes, väga madala hinnaga, mis muudab need ahvatlevaks. Ă„rge kunagi unustage, mis võib põhjustada lĂĽhemaid garantiiaegu – kui neid on – ja tehnilise abi puudumist.

Sellegipoolest reserveerib IFA 2012 Aasia väikestele tootjatele kolm tsooni, mis on määratletud sektoriteks 26, 27 ja 28 – IFA tehnoloogia ja komponendid. Selles ruumis on sadu mitmesuguste toodete tarnijaid. Minu tähelepanu on suunatud nutitelefonidele ja tahvelarvutitele, kus töötab Androidi opsĂĽsteem. Mis on esimene ĂĽllatus, asjaolu, et brändidest ei räägita, muudab mõistmise ja suhtlemise ĂĽsna keerukaks, sest iga tootja esindajad on mõeldud äri jaoks ja mitte reklaamima oma tooteid spetsialiseerunud veebisaitidele. Tema asemel on tunne, et mida vähem avalikustatakse, seda parem.

Idee andmiseks oli kohe sissepääsu juures Hiina tarnija stendis kummaline olukord, kui küsisin, kas ma saan joonistada väljapanekul olevate toodete pilte või isegi seinale plakateid, ütles üks vastutavatest isikutest järgmist lauset:

Saate pilte teha toodetest ja ribareklaamidest, välja arvatud see, kuna seade on liiga sarnane Galaxy S3-ga ja me ei soovi Samsungiga probleeme olla.

Enne mõne Xing-ling mobiiltelefoni tutvustamist, mida lähikuudel rahvusvahelisel turul pakutakse, tuleb öelda, et Brasiilia on ühe neist Aasia tootjatest esirinnas. Homme saate teada, miks selle toote tehaseväärtus, mõned partnerid ja tahvelarvutite tehnilised andmed, mis näevad välja nagu originaal, kuid mitte ainult.

Mida Aasia tootjad on Androidi nutitelefonide turule tellinud

Esiteks arvestame sellega, et see seade müüakse ikkagi X kaubamärgile turul tagasi, seetõttu pole nutitelefoni nimi muidugi see, mida ma allpool mainin, kuid mudelil võib olla sama identifikatsioon. Sellegipoolest on siin mõned funktsioonid, mida Aasia tootjad tutvustasid IFA 2012 ajal ja mis täiendavad lähikuudel turule tulevaid mobiilseadmeid:

M5000B

See nutitelefon on kombinatsioon HTC sensatsioonist XL ja tühjast mudelist Samsung Galaxy S3. Sellel on 5-tolline ekraan, eraldusvõimega 800 × 480, 512 MB DDR-i mälu + Nand-maht 512 MB, Qualcomm MSM7227A-0-AA ARM Cortex A5 1 GHz protsessor, microSD toega kuni 32G, töötab Android 4.0, Dual SIM, 5MP tagakaamera ja Esipaneel on 0,3 MP. Seade kaalub 130,6 g, GPS ja sellel on WiFi, GSM ja 3G ühendused (erifunktsioonid).

M5000X

Hiina tootja ZoWee selle seadmega tegelemisel on vältimatu meeles pidada HTC HD või Samsung Galaxy S2 soove. Sellel seadmel on Qualcomm MSM8225-0-AA kahetuumaline protsessor, 1,2MHz ARM Cortex A5, 5-tolline ekraan eraldusvõimega 800 × 480, 512MB DDR-mälu + 512MB Nand-välklampi ja on ka kahekordse SIM-kaardiga. See töötab operatsioonisüsteemil Android 4.0 Ice Cream Sandwich ja pakub microSD tuge kuni 32 GB, 5MP tagakaamerat ning 0,3 MP esikaamerat ja GPS-i. WiFi, GSM ja 3G ühendused (erifunktsioonid).

M5020X

See teine ​​nutitelefon erineb M5000X-ga võrreldes ainult disainist. See seade on varustatud ka Qualcomm MSM8225-0-AA kahetuumalise protsessoriga, 1,2 GHz ARM Cortex A5, 5-tollise ekraaniga ja Dual SIM-kaardiga. See töötab operatsioonisüsteemil Android 4.0 Ice Cream Sandwich ja pakub microSD tuge kuni 32 GB, 5MP tagakaamerat ning 0,3 MP esikaamerat ja GPS-i. WiFi, GSM ja 3G ühendused (erifunktsioonid).

Mida arvate nende Hiinas valmistatud nutitelefonide spetsifikatsioonidest, mis on turul olevate mudelitega väga sarnased, kuid millel on näiteks sellised funktsioonid nagu Dual SIM-kaardid?

Enne mis tahes seadme ostmist veenduge, et see sisaldab kõiki reklaamitavaid funktsioone, garantiitingimusi ja kui ettevõte pakub tehnilist abi. Veel üks näpunäide on osaleda foorumites, kus saate vaadata samu või sarnaseid tooteid ostvate inimeste arvamusi.

Jääge siia, sest neljapäeval avaldan selle artikli teise osa Aasia väikestest tootjatest, kes on kohal IFA 2012.

(tagToTranslate) IFA 2012 (t) nutitelefon (t) tahvelarvuti (t) Hiina (t) Aasia (t) tootja Xing-ling (t)