IFA 2017 saab rohkem ruumi kaubamärkidele ja innovatsiooni peamise etapi

“Meie viimase paarikĂĽmne aasta edu võti on võime näha oma huvigruppide pilgu läbi ja mõista, mida nad näituselt ootavad,” selgitas Messe Berliini tegevjuht Christian Goke Lissabonis toimunud eelkonverentsi ajal. Seetõttu jätkavad IFA eest vastutavad ĂĽksused kontseptsiooni ĂĽmbersuunamist ja messi laiendamist, mis on Euroopas juba kohustus.

Messe Berliini tegevjuht tunnistab, et piire digitaalmaailma ja fĂĽĂĽsilise maailma vahel enam ei ole, kuid vähenevad ka erinevused väikeste seadmete, telerialade, pruunide seadmete ja nutitelefonide vahel, eriti nutiseadmete ĂĽha suurema sidumise tõttu. “See on tarbeelektroonika turg, mis ĂĽhendab ja tähistab kõike ning ainult IFA suudab pakkuda globaalset vaadet, hõlmata ja kajastada turgu sellisena, nagu see on praegu,” ĂĽtles ta.

Esimene IFA toimus 1924. aastal ja sellest ajast alates on näitus märkimisväärselt kasvanud, samuti on turul ligi miljardeid dollareid teenitud tulu, kus nutitelefonid võtavad ĂĽha suurema kaalu, aga ka kõigi seadmetega ĂĽhenduse loomise roll asjade interneti keskpunktina, hoides inimesed on “alati elus”. 2016. aastal 1800 eksponendiga IFA avas uue näituseala ja tänavusel jaamal on uus roll.

Christian Goke selgitab, et idee on, et kaubamärk võtaks IFA-s juhtpositsiooni ja sel põhjusel korraldab Station Berlin sel aastal oma nime all – IFA Global Markets – eraldi näitusi, kus asuvad komponentide tootjad, OEM ja ODM. See laat, mis on eraldiseisev, kuid päritoluga seotud, toimub ajavahemikul 1. – 6. Septembrini Messe Berliinis IFA traditsioonilise saali jaoks kavandatud ĂĽlemaailmse messi ajal 3. – 6.

2014. aastal on IFA laiendanud näitusepinda Samsungile reserveeritud „Kuubiku“ avamisega, kuid näituse kasvuga ei piisanud sellest ja 2016. aastal läks professionaalsem sektsioon Berliini jaama, väljaspool messiruumi, nüüd süvenev eraldatus.

Kuigi 2017. aasta näituse lõplikke andmeid on veel vara kinnitada, usub Messe Berlin, et see võib sellele eraldusele lisada veel 15 000 meetrit ruumi kaubamärkidele, rahuldades eksponente, kuid reageerides ka tarbijate huvidele.

Innovatsioonivaldkonna osas lõi IFA spetsiaalse ruumi uuenduslike suundumuste ja toodete tutvustamiseks, IFA NEXT, paviljonides 26, kus peetakse ettekandeid ja demonstratsioone, peaesinejaid ja konverentse ning kus toimub ka suurim ülemaailmne droonikonverents droidcon. .