IFA 2019: Huawei esitleb Berliinis uut Kirin 990 protsessorit

IFA 2019: Huawei esitleb Berliinis uut Kirin 990 protsessorit

Huawei korraldab järgmisel reedel pressikonverentsi IFA-s ja toob uue Kirin 990 protsessori esitluse. Uue tehnoloogia kohta on juba kuulujutud, sealhulgas asjaolu, et Mate X kokkupandav viivitus võiks uuest kiibist kasu saada. Gizchina esitas uudise, märkides, et samal päeval toimub Hiinas konverents Kirin Media Communications Conference nime all, mis on pühendatud komponentide üksikasjade selgitamisele.

Juba teadaolevalt võtab Kirin 990 kasutusele uue tehnoloogia, mille on koostanud ARM Cortex-A77 protsessor ja Mali-G77 GPU, kasutades 7nm + EUV “vahvli” protsessi. Ettevõte tagab, et suurem transistori tihedus, 20%, annab eelise töötlemise efektiivsuses. Esmakordselt Kirini perekonnas toetab protsessor 4K videosalvestust kiirusega 60 FPS. Praktikas võimaldab see kiip laiendada liidese tehisintellekti võimalusi, lähtudes tootja Da Vinci arhitektuurist.

tek kirin 990 “data-title =” tek kirin 990 – IFA 2019: Huawei esitleb Berliinis uut Kirin 990 protsessorit – SAPO Tek ”> tech kirin 990

Väärib märkimist, et eelmisel nädalal tutvustas Huawei tehisintellektile keskenduvat protsessorit Ascend 910, mis on Hiina ettevõtte tuleviku ĂĽks suurimaid panuseid. Ascend 910 protsessor on olnud arenduses ĂĽle aasta ja Huawei garanteerib, et see töötab oodatust paremini. “Sellel on suurem arvutusvõimsus kui ĂĽhelgi teisel protsessoril maailmas,” ĂĽtles Huawei vahetuv tegevjuht Eric Xiu, kelle sõnul kasutatakse seda protsessorit tehisintellekti mudelikoolitusel, kus see on kaks korda kiirem kui võistlusel. Need protsessorid põhinevad DaVinci arhitektuuril ja ka energiatõhusus on ĂĽks asjakohaseid valdkondi.

Brändi järgmine lipulaev Mate 30 tuleb turule 19. septembril ja võiks esimesena kasutada Kirin 990. Siiski pole teada, milline operatsioonisüsteem nutitelefoniga kaasas on, kui Android, kui uus HarmonyOS kuulub Hiina tootjale.