iFixit kinnitab: 16 “MacBook Pro klaviatuur on veidi täiustatud maagiline klaviatuur

SEE 16-tolline MacBook Pro see on meiega ja koos sellega on selle õudusunenäo ülim lubadus liblikmehhanismiga klaviatuur.

Siiani oli sõna otseses mõttes iga paganama klaviatuuri põlvkond, mille Apple käivitas, osa asendusprogrammist (vana hea mälu hea nimi), mis oli pühendatud komponentidele. See oli aja küsimus, kui Apple käivitas ümberkujundatud klaviatuuriga masina. Ja ta saabus!

16-tolline MacBook Pro

IFixit ei raisanud aega ja sai kätteandmise käest kätte ning tõestas, mida lootsime: meie ees on midagi täiesti uut! Pean silmas või mitte, sest uus klaviatuur joob palju fonte Maagiline klaviatuur käärimehhanismiga, mida liblikad enam ei kasuta – mitte et poleks olemas sama.

16 16-tolline MacBook Pro klaviatuur (2019)

MacBook Pro käärimehhanism on praktiliselt identne iMaciga kaasas oleva klaviatuuriga ja ettevõte müüb seda eraldi. Probleemid on nii sarnased, et iFixit muutis MBP-klahvi Magic Keyboardiks ja kõik töötas laitmatult.

Remondifirma sõnul peaks igaĂĽks, kes muretseb pikaealisuse / remondi pärast, tähistama: lisaks veidi sĂĽgavamale klahvivahetusele (mille ĂĽle paljud kurdavad), pehmemale helile ja vastupidavamale kujundusele on nĂĽĂĽd võimalik vahetada vaid ĂĽks võti, kui see katki läheb. Tõsi, see protsess hõlmab ikkagi kogu klaviatuuri enda lahti võtmist ja see pole nii lihtne, kuid siiski …

Klaviatuur Maagiline klaviatuur Maagiline klaviatuur

Mehhanism koosneb kahest ristitud plasttĂĽkist, mille keskel on nuppude liikumise juhtimiseks võll. See on vastupidavam kui liblika klaviatuur ja seal on rohkem ruumi taluda prahti, mis võib sinna settida – varem pakkusid iga katsealuse osakesed tõelist ohtu. Klaviatuuri soolestiku kaitsmiseks puudub silikoonmembraan (nagu seda kasutatakse viimase põlvkonna liblikmehhanismis). Kõik on nĂĽĂĽd nagu varem, iga natukese aja tagant mõne parandusega.

15-tolline MacBook Pro (2018) klaviatuur 15-tolline MacBook Pro (2018) klaviatuur

Võrreldes liblikiklaviatuuridega on uuel käärimehhanismil vajutamisel umbes 0,5 mm rohkem nihet; võti ise on umbes 0,2 mm paksem. Väike klamber, mis kinnitab luku käärimehhanismi kĂĽlge, näib olevat veelgi tugevdatud – nii et see ei purune, kui võtate võtme puhastamiseks või parandamiseks kätte.

15 15-tolline MacBook Pro klaviatuur (2015) vs. 16 tolli ((2019)

Allpool on sellel teemal tehtud video iFixit:

Suurepärane uudis, lõpuks! ??