iFixit võtab lahti uue Mac Pro: "remondiklass" [atualizado: vdeo] -

iFixit võtab lahti uue Mac Pro: "remondiklass" [atualizado: vdeo] –

On tõsi, et meil pole vaja kedagi, kes ütleks, et see on uus Mac Pro väga masin saab fikseerida ja saab reguleerida ametlike piltide kasutajate poolt on toode seda juba näidanud ja Apple soovib seda rõhutada, kui lihtne on oma uue superarvuti sisemusele juurde pääseda. Kuna see pole aga võimatu, on iFixit pange oma käed Ma uue loomingu poole ja see on ainult kiitus.

Desinstallige iFixit uuest Mac Pro-st

Esimene huvitav avastus töötajatelt: alumiiniumkorpuse arvutist eemaldamisel katkeb kogu mootorist saadav energia kohe, eraldades kontaktid sisse / välja nupul. Vahetus RAM Samuti ei saanud see olla lihtsam, selleks on vaja ainult lülitit ümber lükata ja moodul välja libistada.

Desinstallige iFixit uuest Mac Pro-st

Pidage meeles, et Mac Pro jalad saab veel mootori reguleerimise etapis asendada ratastega, mis maksavad 400 USA dollarit? Me ei tea, kas kasutajad saavad seda asendamist hiljem teha, kuid iFixit näitab seda jah kui teil on sobivad tööriistad. Jalg on põhiraami külge kinnitatud ühe kruviga, kuid kruvi on raami pilus väga ebamugavalt paigutatud. See tähendab, et võib-olla on lihtsam viia Mac Pro selle protsessi jaoks ametlikele teenustele, kuid jah, see on võimalik.

Desinstallige iFixit uuest Mac Pro-st

Eemaldades masinast ühe suure ventilaatori, jõudsimegi kohale SSD mootorist. See on modulaarne, kuid kuna see on ühendatud turvakiibiga Q2, ei saa kasutaja seda asendada, isegi kui vajate protseduuri tegemiseks isegi abi. Õnneks, nagu märgib iFixit, pole siin RAID-moodulitest puudust, et saaksite salvestusruumi vastavalt soovile lisada.

Desinstallige iFixit uuest Mac Pro-st

Veel üks huvitav punkt: eesmine ventilaatori torn eemaldatakse mootorist, ilma et oleks vaja lahti ühendada kaableid või asju, näiteks kontakte, mis panevad selle töötama komponendi enda peal. Ah! Ja * ei * h, kõigis arvutites pole Apple'i inseneride sõnul ühtegi tüüpi tolmu- ega prügifiltrit, masin on konstrueeritud nii, et seda pole vaja, kuid peame ootama, kas see väide on tõesti kindel.

Desinstallige iFixit uuest Mac Pro-st

Lõpuks andis iFixit Mac Pro'le parendusindeksis 9 (10st võimalikust punktist) – see on minu mälus saavutus Apple'i jaoks. Insenerid kiitsid asjaolu, et enamikku mooduleid saab vahetada ilma tööriistadeta, skeemid kuvatakse masinas endas või avaldatakse Apple'is Internetis; Enamik osi kasutab tööstusstandardeid, muutes asendamise lihtsamaks.

Pole paha, jah?

Uuendaja: Eduardo Marques 17.12.2019 s 20:27

IFixit avaldas video kiskumine, kontrollige: