iFixit võttis uue 12-tollise MacBooki laiali ja ei oodanud, nagu oodati, suuri muudatusi

iFixit võttis uue 12-tollise MacBooki laiali ja ei oodanud, nagu oodati, suuri muudatusi

See võttis siiski natuke kauem aega kui tavaliselt iFixit säilitada traditsioone, saada uusi MacBook 12-tollise Retina ekraaniga ja täna näitab see kogu seestpoolt.

Siin on tipphetked:

  • Hoolimata uuest roosakullavärvist on uut mudelit eelmisest aastast praktiliselt võimatu eristada. Isegi mudel (A1534) jääb samaks. Ainult EMC number on erinev: 2991, samas kui eelmine on 2746.
  • Apple vahetas mõningaid Y kruvisid (Tri-Wing) traditsiooniline Phillips selles uues mudelis, hõlbustades remonti. Mõned teised vangid olid Torxi tĂĽĂĽpi, mis polnud ka suurem asi; iFixit hämmastas just seda, et teatud kruvides kasutati mõnda ainet, mis näitaks Apple’ile, et masin oli lukustamata / segatud, mis on kummaline. Väljastpoolt kasutab MacBooki korpus endiselt kruvisid Pentalobe (Apple’i omanik).
  • USB-C riistvara on selles uues põlvkonnas ĂĽsna palju muutunud. Kaabel on pĂĽsivalt kinnitatud loogikaplaadi kĂĽlge, kus asub ka räni (varem juhtmestiku enda peal). See tähendab, et uus komplekt ei ĂĽhildu eelmise aasta MacBookidega.
  • Kuigi aku kuju on 100% identne eelmisega, oli see sel aastal veidi tugevam (4%): 7,56 V, 41,41Wh 5474mAh juures. Apple ei sisalda neile mugavat asenduskleebist, nagu teistel seadmetel, kuid selles on tagurpidi ĂĽhilduvus.

IFixit annab jällegi MacBookile õiglase märgi 1/10 oma “parandatavuse” mõttes pole see muidugi arvuti, mille avamiseks / remondiks tegi keegi teine ​​kui Apple ise.

Kõik soovijad saavad seda näha nutma täielik siin.

[via Mashable]